همکاری کمپانی Burberry با اپل موزیک

کمپانی و برند مد و فشن Burberry (بله درست شنیدید کمپانی Burberry) قصد دارد که به برنامه Apple Music ملحق شود

این طور که به نظر می رسد حالا برنامه Apple Music کمی با کلاس تر شده است.

شرکت Burberry قصد دارد که کانال موسیقی شخصی خودش را در روز چهارشنبه به برنامه Apple Music اضافه کند.

بدین طریق ، این کمپانی اولین کمپانی مد و فشنی خواهد بود که کانال شخصی خودش را در سرویس Apple Music قرار خواهد داد ، و با این کار نام این شرکت در کنار نام های مطرحی چون Rolling Stone ، NME و Vice قرار خواهد گرفت.

2015-09-16_002840

این کانال ، مانند کانال خود شرکت اپل یعنی Beats1 ، یک ایستگاه زنده نخواهد بود ، بلکه به جای آن این کانال قرار است آهنگ ها ، اجرا های از پیش ضبط شده و فیلم هایی را به نمایش بگذارد که شرکت Burberry با استفاده از تعداد زیادی از هنرمندان انگلیسی مختلف تهیه و ضبط کرده است.

این شرکت چند وقت است که با نوازندگان و موزیسین های بسیاری فعالیت و همکاری می کرده است تا بتواند برای پلتفرم آنلاین خودش یعنی Burberry Acoustic ، که آثار نوازندگان برجسته بریتانیایی ای چون تام اُدل ( Tom Odell ) ، جیمز بِی ( James Bay ) و کیَن ( Keane ) را پوشش می دهد. کانال این برنامه بر روی Apple Music بسیاری از آن محتوا ها را پوشش خواهد داد ، که در حال حاضر در سایت Burberry در دسترس هستند ، اما این کمپانی بیان کرده است که این کانال همچنین یک سری ویدیو را نیز به طور اختصاصی دریافت خواهد کرد.

با این که این مسئله برای یک برند مد و فشن غیر عادی است که کانال موزیک خودش را داشته باشد ، این ارتباط نزدیک برقرار شده بین اپل و Burberry اصلا امری غیر عادی نیست.

اپل اخیرا به واسطه تولید محصولاتی چون ساعت Apple Watch ، در زمینه مد و صنعت آن جولان بسیاری داده است ، و رئیس فعلی خرده فروشی های این شرکت ، خانم آنجلا آردهنست ( Angela Ardhents ) نیز یکی از میر عاملان سابق شرکت Burberry می باشد.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا