بازی Burger شما را به یک آشپز ستاره تبدیل می‌کند

لذت بازی Burger در سادگی آن است

گاهی اوقات شما در تماس با یک بازی نیش دار که تمایل دارد شخص را به یک دیوانه معتاد تبدیل کند، می میرید!

Burger یک بازی است که فقط نیازمند این است که شما در زمان مناسب به صفحه ضربه بزنید. اما این عنوان بر مبنای مهارت هایی می باشد که اجرایش به سادگی گفتارش نیست. در حقیقت می توان گفت که احتمالاً درست کردن برگر در زندگی واقعی، راحت تر است.

1.Burger-The-Game-1
در گوشه سمت چپ بالای صفحه، یک گاو مهربان نشسته است، خب در واقع نصف یک گاو. وقتی شما به صفحه ضربه می زنید، یک تکه از گاو از بالا به پایین سقوط می کند و در داخل تابه حاوی روغن داغ، قرار می گیرد.

با انگشت خود صفحه را لمس کنید و آن را بر روی صفحه نگه دارید تا تابه بالا بیاید که قطعه گوشت پرواز نکند. حال به صفحه ضربه بزنید تا برگر را بچرخانید.

2.Burger-The-Game-2

هدف، دستیابی به بیشترین تعداد ممکن از کیک های گوشتی می باشد. نخستین بار چنانچه کیک شما بدرستی فرود نیاید ایرادی ندارد و شما هنوز هم می توانید ساندویچ درست کنید.

چرا که برای دفعه نخست تا 100 دفعه حق جبران دارید، ولی چنانچه اولین کیک بدرستی فرود بیاید ولی کیک دوم را از دست بدهید، بازی به اتمام می رسد.

اگرچه ما در اینجا فقط درباره همبرگر صحبت نمی کنیم. شما می توانید خرچنگ ها، کرگدن ها حتی جزیره شرقی Moai را نیز اضافه نمایید. اگرچه بنده تصور نمی کنم که یک غذای یکپارچه سرخ شده در روغن، بتواند خوشمزه باشد. 30 مدل غذای قابل چرخش برای باز کردن وجود دارد.

شما برای هر فرود موفق کیک گوشتی، امتیاز جمع آوری می کنید و سپس به کمک آن امتیازات، غذاهای جدید می خرید.

همچنین یک گزینه گیاهی برای کسانی که نمی خواهند تصور کنند تکه های گوشت به داخل ظروف پخت و پزشان سقوط می کند، وجود دارد.

3.Burger-The-Game-3

لذت این بازی در سادگی آن است. ممکن است بنظر برسد که هیچگونه چالش واقعی وجود ندارد، اما در حقیقت زمان همه چیز است. من کاملاً مطمئن نیستم، اما فکر می کنم گوشت های مختلف وزن های متفاوتی نیز دارند. بنظر می رسد که باید زمان خود را برای گاوها و خرچنگ ها به گونه ای متفاوت تنظیم نمایم.

این بازی بسیار شبیه به یکی دیگر از عناوین توسعه دهنده، بازی Pancake است. با این حال بنظر می رسد که ویژگی های منحصر بفرد کافی در مکانیک این بازی، برای علاقمندان به بازی های با تم صبحانه وجود دارد.

بازی Burger رایگان است و توسط تبلیغات پشتیبانی می گردد و همچنین در آیفون، آیپد و آیپاد لمسی در دسترس است. امروز می توانید آن را از فروشگاه برنامه دانلود نمایید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا