بازگشت Burning Legion به آخرین نسخه World of Warcraft

آپدیت بعدی World of Warcraft رونمایی شده، و Burning Legion را بازمی‎گرداند.

در World of Warcraft: Legion ارتش اهریمنی بار دیگر برای نابودی آزروث به پا می‎خیزد. این نسخه همچنین امکان ارتقا تا سطح 110 را فراهم می‎کند، سلاح‎های قوی جدید اضافه می‎کند، و یک کلاس کاملا جدید از قهرمان‎ها، یعنی Demon Hunter معرفی خواهد کرد.

world-warcrafts-legion-expansion

این نسخه بازی Demon Hunter را معرفی می‎نماید، یک کلاس Hero جدید که می‎توانند مقداری از نیروی Burning Legion در اختیار خود بگیرند.

اعضای Demon Hunter می‎توانند حواس خود را برای تشخیص دشمنان ارتقا دهند، و خود را به اشکال اهریمنی مختلف درآورند تا در مبارزه قدری بهتری عمل کنند.

این اعضا، حرکات جدیدی هم خواهند داشت، مانند double jumping، vaulting و حتی پرواز با استفاده از بال.

این آپدیت سلاح‎های جدید نیز به بازی اضافه خواهد کرد.

این سلاح‎‎ها را به صورت گسترده می‎توان ارتقا داد و شخصی سازی نمود، و خودتان تعیین خواهید کرد این سلاح‎ها در نبرد چه شکلی خواهند بود و حتی چه صدایی ایجاد می‎کنند.

این سلاح‎ها شامل شمشیر Paladin یعنی Ashbringer، تبر Death Knight یعنی Maw، Ebonchill، یک چوب جادوگری، عصای راهبه Sheilun و Thas’dorah برای هانترها خواهد بود.

این نسخه یک مکان جدید نیز معرفی می‎کند، Broken Isles. این سرزمین جدید شامل جنگل، باتلاق، و کوهستان جدید است و سپاهیانی از سربازان Legion به عنوان دشمن.

این سرزمین دارای ساختمان جدید هم هست، Order Halls، که برای هر کلاسی منحصر به فرد خواهد بود.

به همراه افزایش حداکثر لول به 110، این نسخه امکان افزایش لول کاراکترها به 100 را نیز خواهد داشت، که به شما امکان رشد و پیشرفت سریع را می‎دهد.

هنوز تاریخ دقیق انتشار World of Warcraft: Legion مشخص نشده، اما برای دریافت نسخه بتا اکنون می‎توان اقدام کرد، و به زودی برای پیش خرید در دسترس خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا