دسته‌ها
برنامه آیفون

اپلیکیشن تقویم Calendars 5 برای دو روز رایگان شد

اپلیکیشن‌هایی که در چند هفته اخیر رایگان شده بودند، اپ‌های جالب توجه و قابلی نبودند. اما امروز اپلیکیشن بسیار عالی و هوشمند تقویم Calendars 5 برای دو روز به صورت کاملا رایگان درآمده است. این تقویم فوق‌العاده هوشمند است و کارهایی زیادی را برای شما انجام می‌دهد. اپ Calendars 5 یک تقویم عالی برای مدیریت کار است که توسط شرکت Readdle ساخته شده است.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ویژگی‌های اپلیکیشن تقویم Calendars 5

برنامه آیفون تقویم قدرتمند و باهوش Calendars 5 می‌تواند با تقویم گوشی شما و همینطور با تقویم گوگل (Google Calendar) سینک شود. همچنین اگر به دنبال اپی می‌گردید که بتواند به شما هشدار دهی لازم مربوط به کار‌های روزانه یا مناسبت‌های مختلف را بدهد مطمئن باشید که Calendars 5 قادر به انجام این کار است. این تقویم می‌‌تواند با Reminders ادغام شود و تمام مناسبت‌های موجود شما در تقویم و برنامه‌های نزدیک روزانه خود را در یک محل و یک اپلیکیشن داشته باشید.

Calendars-5

این برنامه زمان طبیعی و عادی شما را متوجه شود تا اجازه دهد بدون تایپ کردن هیچ کلمه یا جمله‌ای، وظایف جدیدی برای تقویم تنظیم کنید یا یک مناسبت جدید به آن اضافه کنید.

Calendars 5: بهترین تقویم آیپد و آیفون

اخیرا در مطلب معرفی انواع برنامه تقویم برای آیفون و آیپد و آیپاد از برنامه تقویم Calendars 5 به عنوان یکی از بهترین تقویم‌های آیپد و آیفون یاد کردیم که بسیار راحت می‌توانند وظایف مختلف را برای شما انجام دهند. اما در آن زمان این تقویم 7 دلار قیمت داشت. به مدت دو روز این قیمت 7 دلاری برداشته شده و تا حداکثر 48 ساعت دیگر شما می‌توانید این برنامه را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای دانلود کنید و لذت ببرید.

بازی‌ آیفون و برنامه‌های رایگان عالی هستند، اما برنامه‌هایی که پولی هستند و برای مدت محدودی رایگان می‌شوند فوق‌العاده‌اند. شرکت Readdle همیشه برنامه‌های ارزنده‌ای تولید کرده که هر کدام به نحوی یک جای خالی از اکوسیستم iOS را پر کرده‌اند. در لیست استفاده کاربران اپلیکیشن تقویم Calendars 5 با تقویم معروف Fantastical 2 برای رسیدن به جایگاه اول در رقابت هستند.

iOS-free

دانلود تقویم هوشمند Calendars 5

اگر از اپلیکیشن تقویم iOS خسته شده‌اید و البته به دنبال برنامه تقویم جایگزنی می‌گردید که نخواهید 7 دلار برای آن پرداخت کنید، اکنون زمان یک ارتقا در اپلیکیشن تقویم شما می‌باشد.

اپلیکیشن تقویم Calendars 5 ساخته شده توسط شرکت Readdle حدودا 24 مگابایت حجم دارد و بر روی iOS 6 به بعد اجرا می‌شود.

دانلود Calendars 5 – رایگان (تا دو روز دیگر)

imore

1 دیدگاه دربارهٔ «اپلیکیشن تقویم Calendars 5 برای دو روز رایگان شد»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *