اپلیکیشن ریموت اپل واچ و دکمه‌ی گرفتن سلفی برای آیفون

اگر Camera+ که محصول Taptaptap است از روز آمدن خود به آیفون به اپلیکیشن مورد علاقه‌ی شما تبدیل شده، احتمالاً باید آرزوی آمدن اپ کمکی اپل واچِ آن را داشته باشید، نه؟ من که این طور بودم. خوش بختانه امروز این به روز رسانی دیده می‌شود.

111Camera-Plus-for-iPhone-selfie-widget-button

Camera+ 6.3 برای آیفون شامل تعدادی پیشرفت جالب است. اولین آن، همان طور که اشاره کردم اپلیکیشنی برای اپل واچ شما به منظور کنترل Camera+ از راه دور از روی آیفون شماست، مشابه اپلیکیشن داخلی Camera Remote این دستگاه.

مورد بعدی بهبود ویجت این اپلیکیشن است که با اضافه شدن یک دکمه برای گرفتن عکس سلفی از درون بخش مرکز اعلان iOS 8.0 صورت می‌گیرد.

همان طور که در زیر نشان داده شده، کامپوننت اپل واچ به شما اجازه می‌دهد که با استفاده از تایمر داخلی آن از راه دور عکس بگیرید. متاسفانه، این اپلیکیشن پیش نمایشی از آن چه که دوربین آیفون شما در حال تصویربرداری است بر روی ساعت نشان نمی‌دهد.

22Camera-Plus-for-Apple-Watch-screenshot-001

دکمه‌ی جدید سلفی گرفتن در تصویری در ابتدای پست نشان داده شده است.

با آن دکمه می‌توانید Camera+ را در دوربین جلوی آیفون خود از داخل صفحه‌ی قفل و مرکز اعلان‌ها اجرا کنید.

برای فعال سازی این ویجت، در صفحه‌ی خانگی مرکز اعلان‌ها را باز کنید. در بخش رویدادهای امروز (Today)، گزینه‌ی Edit را از پایین صفحه انتخاب کنید. اکنون مثبت را از کنار Camera+ لمس کرده و دکمه‌ی Done را از بالای راست صفحه بزنید.

برای شخصی سازی آن چه در بخش ویجت‌ها نمایش داده می‌شود، Camera+ را اجرا کنید، وارد بخش تنظیمات آن شوید و گزینه‌های مد نظر خود را از بخش Extensions انتخاب کنید. شما می‌توانید Photography Tips، دکمه‌های Take Photo/Take Selfie و Quote of the Day را فعال یا غیر فعال کنید.

اگر اپلیکیشن دوربین مورد علاقه‌ی آیفون شما هنوز با وصله‌ی واچ کیت به روز نشده، در نظر داشته باشید که می‌توانید از Apple Watch’s Digital Crown به عنوان کنترل از راه دور شاتر دوربین در هر اپلیکیشنی که از دکمه‌های تنظیم صدا برای شاتر استفاده می‌کند بهره ببرید.

شما هیچ کدام از ویژگی‌های فوق العاده‌ی اپلیکیشن اپل واچ مثل تایمر و پیش نمایش زنده را نخواهید داشت، ولی این روش تقریباً همان کار را خواهد کرد.

این به روز رسانی برای کاربران فعلی Camera+ رایگان خواهد بود.

اپ مذکور با حجم ۶۲.۱ مگابایت نیازمند آیفون یا آیپاد تاچ همراه با iOS 7.0 یا بالاتر است.

Camera+ برای آیفون به قیمت ۲.۹۹ دلار در اپ استور موجود است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا