دوربین PowerShot G5 X مدل point-and-shoot شرکت Canon

سازندگان دوربین های عکاسی وسواس و اشتیاق خاصی نسبت به نوستالژی دارند. حالا که به بازار آمدن حجم عظیمی از گوشی های هوشمند در حال تهدید کردن حرفه ی آن ها می باشند ، نگاهی به گذشته برای الهام رفتن در هنگام تولید دوربین های عکاسی و فیلم برداری جدید شاید بهترین مسیری باشد که آن ها می توانند طی کنند.

دوربین PowerShot G5 X مدرنیته و نوستالژی را با یکدیگر ادغام می کند

بدون ایجاد هیچ گونه سر و صدایی ، شرکت Canon در روز دوشنبه سایت خودش را به روز کرده و محصول جدیدش به نام PowerShot G5 X را به نمایش گذاشت ، که یک دوربین مدل point-and-shoot جدید و قدرتمند است که دوربین های مدرن امروزی با تماس کوچکی از دوربین های فیلمی قدیمی با هم ترکیب می کند.

2015-10-14_123157

مشخصات دوربین G5 X جدید شرکت Canon

دوربین G5 X جدید شرکت Canon دارای یک دوربین کیفیت بالای 20 مگا پیکسلی دارای یک اینچ سنسور می باشد که دارای گشادی لنز دوربین f/1.8 می باشد. این میزان بالای سنسور و وسعت بالای گشادی لنز دوربین نشان داده که یک ترکیب برنده می باشد و در مورد شرکت سونی خیلی خوب جواب داده است و توانسته کاری کند که مجموعه RX100 این شرکت فروش خوبی داشته باشد.

دوربین G5 X به همراه یک پردازنده تصویر مدل Digic 6 می آید ، لنز زوم اپتیکال 4.2x دارد و مجهز به یک صفحه لمسی است که به سمت بیرون خارج می شود. همچنین این دوربین در درون خود فلاش جداگانه دارد ، دارای یک قسمت کفشک است که قابلیت اضافه کردن فلاش خارجی را نیز به دوربین می دهد و علاوه بر این یک نمایاب الکترونیکی 2.3 میلیون نقطه ای نیز هست.

2015-10-14_123217

دوست داران دکمه گردنده تعیین حالت عکاسی هم سه مورد از این دکمه ها در جاهای مختلف این دوربین پیدا خواهند کرد: یکی در جلو ( درست کنار جایی که دستگیره دوربین قرار دارد ) ، یکی در بالای دوربین و یکی هم در عقب دوربین و همچنین می توانند حلقه کنترلی را نیز بر روی لنز این دوربین پیدا کنند.

سایت شرکت Canon همچنین فیلم برداری HD را نیز جزو شاخصه های این دوربین تعیین کرده است ، اما چیزی در مورد فیلم برداری Full HD نگفته است ، که به این معنی است این دوربین در همان فیلم برداری با کیفیت 720p مانده است.

دوربین PowerShot G5 X با قیمتی معادل 799.99 دلار در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت. هنوز زمان عرضه دقیقی برای این محصول در سایت Canon مشخص نشده است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا