5 برنامه که نمی توانید آن ها را از دست بدهید – قسمت 3

شما ممکن است برخی از برنامه های کاربردی هفته گذشته را از دست داده باشید یا از انتشار آن ها مطلع نشده باشید . ما در آخر هر هفته ، محبوب ترین برنامه هایی که منتشر شده اند را باه شما معرفی می کنیم . این هفته برنامه ای برای بهر انتخاب کردن رمز عبور ، برنامه صفحه کلید با ابزار ویژه و … را معرفی خواهیم کرد.

Ledge

Ledge (برنامه وام گرفتن پول با نرخ بهره)

یکی از برنامه های مالی است که برای اولین بار در بالای لیست بهترین برنامه مالی قرار گرفته است . با استفاده از این برنامه می توانید به کسانی که با آن ها آشنا هستید پول قرض بدهید یا قرض بگیرید . به طور مثال شما قصد قرض دادن مبلغ 200 هزار تومان را دارید ، این برنامه به شما خواهد گرفت که چه میزان سود (بهره) باید از شخص مورد نظر برای پس گرفتن پول خود بگیرید و در این مسائل به شما کمک خواهد کرد . یا همچنان می توانید با درخواست شرایط خود وام دریافت کنید.

 

نحوه کار : اگر شما نیاز به پول نقد دارید ، در اول باید در این برنامه یک کمپین ایجاد کرده و شرایط خود را برای دریافت وام مانند مدت زمان و نرخ بهره را اعلام کنید . در این صورت افرادی که با شما آشنایی دارند بسیار راحت می توانند به شما کمک کنند و وقتی زمان بازپرداخت باشد توسط برنامه به شما اعلام خواهد شد و شما باید پول گرفته شده را به آن شخص باز گردانید . این کار به شخصی که به شما پول قرض می دهد کمک می کند تا در وقت معین شده به پول خود برسد.

نکته : این برنامه بر اساس قوانین ، نرخ بهره را تعیین می کند ( مقررات نرخ بهره برای وام شخصی ) که نرخ بهره را کنترل کرده و محدود می کند . سازندگان می گوید ممکن است در آینده ویژگی های دیگری به این برنامه اضافه شود که به شما به تاریخ اعتبار نیز کمک خواهد کرد.

قابل استفاده در : iOS و اندروید – رایگان

2015-09-28_112228

Password Chef (انتخاب رمز های عبور قوی تر)

بسیاری از مردم به دلیل تنبلی عادت دارند که رمز های عبور ضعیفی انتخاب می کنند که عادت بدی است و شما را در معرض خطر قرار می دهد . این برنامه به شما برای مدیریت رمز های عبور خود و انتخاب یک پسوورد مناسب کمک می کند . شما باید رمز های عبور قوی برای حساب های شخصی خود انتخاب کنید تا در معرض خطر هک شدن نباشید.

نحوه کار : در اول یک دستور ایجاد می کنید . طبق دستور العمل برنامه نام سایت مورد نظر را به صورت حروف صدا دار وارد کنید و بقیه موارد را به ترتیب انجام دهید . در نهایت این برنامه به جای رمز عبور های ساده و ضعیف ، یک رمز عبور قوی را به شما پیشنهاد می دهد . در صورتی فراموشی این رمز ، می توانید به این برنامه مراجعه کنید و با وارد کردن نام سایت که قبلا وارد کردید به رمز عبور دسترسی پیدا کنید ، پس نگران فراموشی رمز عبور خود نیز نباشید.

نکته : برای امنیت بیشتر شما میت وانید کد های مخفی را نیز در این برنامه اضافه کنید . در اصن صورت احتمال هک کردن شما به صفر می رسد زیرا کد های مخفی بسیار قوی و غیر قابل دسترسی است و هر کسی قادر به شکستن آن نخواهد بود . همچنین می توانید برای این برنامه نیز رمز عبور بگذارید تا کسی به آن دسترسی نداشته باشد و با هک برنامه به رمز های پیشنهاد شده به شما دسترسی پیدا کند.

این برنامه به دلیل ارزش بسیار بالا و کاربردی بودن در حال حاضر رایگان نیست و فقط برای سیتم عامل iOS عرضه شده است.

قابل استفاده در : iOS – قیمت 2.99 دلار

SPL-T

بازی پازل SPL-T

این بازی پازل عجیب و غریب به نظر می رسد اما شما را بسیار سرگرم می کند و جذب آن خواهید شد . یک بازی پازل استراتژی و جذاب که برای اوقات فراغت شما مناسب است . صفحه نمایش شما تقسیم و به بخش های کوچکتر تقسیم می شود و شما باید سلول های هم اندازه را در کنار هم قرار دهید.

نحوه کار : صفحه نمایش شما به صورت افقی و عمودی تقسیم می شود . در میان سلول های سیاه ، سلول های سفید نیز وجود دارند که شما با مسدود کردن آن ها باید سلول های هم اندازه را در کنار هم قرار دهید . این کار را شما باید تا زمانی انجام دهید تا تایمر بازی به 0 برسد.

نکته : اگر شما متوجه حرکت افقی یا عمودی سلول ها نمی شوید ، در بالای صفحه نمایش موقعیت جابجایی سلول ها را به شما نشان می دهد و شما متوجه تغییرات خواهید شد . این شاید یک بازی پیچیده به نظر بیاید ولی بسیار شگفت انگیز و محبوب است.

قابل استفاده در : iOS – قیمت 2.99 دلار

Slash Keyboard

Slash Keyboard (صفحه کلید هوشمند با ابزار ویژه)

شاید تصویر شما از صفحه کلید فقط تایپ کردن باشد ولی این برنامه بیش از یک صفحه کلید است . صفحه کلید هوشمند اسلش دارای ابزار چند وظیفه ای (multitasking) است . با استفاده از آن شما می توانید به نقشه های گوگل یوتیوب ، Spotify ، Giphy و … متصل شوید و استفاده کنید . شما به راحتی تنها از طریق یک صفحه کلید به برنامه ها متصل می شوید ، جستجو می کنید و حتی قابلیت به اشتراک گذاشتن نیز خواهید داشت.

نکته : در این برنامه متن های تایپ شده پیش فرض نیز وجود دارند و شما بدون اینکه تایپ کنید می توانید از آن ها استفاده کنید . به طور مثال “اجازه دهید من یک نوشیدنی بخورم” یا از این متن های دستوری در این برنامه به طور پیش فرض وجود دارد . همچنین شما می توانید به این متن های پیش فرض ، متن های مورد نظر خود را اضافه کنید و در مواقع ضروری که وقت مناسبی برای تایپ کردن ندارید ، از این متن های ذخیره شده استفاده کنید . این برنامه به شما اصول اصلی و توصیه های مهم تایپ کردن که مفید هستند را به شما ارائه می دهد.

قابل استفاده در : iOS – رایگان

Spherify

Spherify (تجربه عکس های 360 درجه)

برنامه های زیادی برای ویرایش عکس وجود دارند اما این برنامه یکی از فوق العاده ترین و محبوب ترین های آن ها است . Spherify یک برنامه سرگرم کننده برای تبدیل عکس های خود به عکس های 360 درجه ای می باشد . با استفاده از این برنامه شما می توانید عکسه ای مورد نظر خود را به تصاویر 360 درجه و کوچک مانند یک سیاره تبدیل کنید . این یک برنامه عالی برای علاقه مندان به عکس های پانورامی است.

نکته : شما همچنین می توانید تصاویر خود را به صورت عمودی و متفاوت تر تبدیل کنید و افکت های مختلفی به آن بدهید.

قابل استفاده در : اندروید – رایگان

از این مطالب هم بازدید بفرمایید لطفا :

5 برنامه که نمی توانید آن ها را از دست بدهید – قسمت 5

5 برنامه که نمی توانید آن ها را از دست بدهید – قسمت 4

5 برنامه که نمی توانید آن ها را از دست بدهید – قسمت 2

5 برنامه که نمی توانید آن ها را از دست بدهید – قسمت 1

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا