کیس آیپد ایر ۲ Fintie امکان ۳۶۰ درجه تطابق را می‌دهد

یکی از بزرگترین انتقادات من به کیس‌های فولیو آیپد این است که بیشتر مدل‌های ایستاده‌ی آن، چه به صورت کاورهای پوششی و چه به صورت جک‌های نگه دارنده، تنها قابلیت نمایش تبلت در حالت افقی را فراهم می‌کنند که باعث کاهش گزینه‌های دید شما به کمتر از ۵۰ درصد می‌شود.

1

Fintie کیسی چرخشی برای آیپد ایر ۲ می‌سازد که امکان جابجایی بین حالت عمودی و افقی را با یک چرخش آسان فراهم می‌کند. دیگر نیازی به صاف گذاشتن دستگاه خود مانند کتاب ندارید و به این امید داشته باشید که سقوط نکند.

بخش بیرونی این کیس از چرم مصنوعی ساخته شده است. بنابراین گیاهخواران می‌توانند بدون دغدغه‌ی دوستان حیوانشان از آن استفاده کنند. بخش داخلی آن از پوشش پلاستیک سخت با یک لایه‌ی نرم برای محافظت و ایمن نگاه داشتن آیپد ساخته شده است.

زمانی که کیس را می‌بندید، شکل ظاهری آن مانند یک فولیو خلاقانه به نظر می‌رسد (مگر این که سراغ رنگ روشن آن بروید، که در این صورت بیشتر شبیه یک دفتر دانشگاهی خواهد بود). یک بند کشی هم وجود دارد که به منظور جلوگیری از باز شدن کیس به هنگام حمل و نقل به دور آن بسته می‌شود.

در درون، آیپد ایر ۲ به خوبی به همراه یک پوسته‌ی محکم پشتی در جای خود قرار می‌گیرد که امکان چرخاندن دستگاه را فراهم می‌کند. تبلت را به حالت عمودی یا افقی برده و آن را درون یکی از شیارهای طرف مقابل قرار دهید. شیار عمیق اضافی هم برای قرار گرفتن دستگاه به شکل ایستاده یا با زاویه‌ای ملایم تعبیه شده است.

همه‌ی درگاه‌ها و دکمه‌ها از طریق سوراخ‌هایی در دسترس هستند، از جمله دوربین و میکروفن. بنابراین نمی‌توانید یک ایپد ایر ۲ را با کیس آیپد ایر نسل اول تطابق دهید.

این کیس با حدود ۳۶ رنگ مختلف، از جمله چند طرح و دو طراحی پوششی متفاوت با قیمت‌های ۱۴.۹۹ و ۱۷.۹۹ دلار به بازار می‌آید. همچنین مدلی با فولیوی چرخشی و صفحه کلیدی متصل به آن به قیمت ۳۴.۹۹ دلار وجود دارد. شما می‌توانید همه‌ی این مدل‌ها را در آمازون با امتیاز ۴.۵ ستاره از ۹۸۰ بررسی توسط کاربران ببینید.

در مورد این کیس آیپد ایر ۲ ارزان قیمت چه نظری دارید؟ آن را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا