Catalyst از نخستین قاب ضد آب ساعت اپل در جهان، پرده برداری کرد

Catalyst سرانجام یک قاب ضد آب برای ساعت اپل ساخت

هفته گذشته من به پیاده روی رفتم و سرانجام به یک محل مناسب برای شنا رسیدم و بلافاصله در آب سرد و باطراوت آن شیرجه زدم. همان زمان بود که متوجه شدم هنوز ساعت اپلم به دستم بسته است. نگران نباشید، همه چیز خوب پیش رفت.

Catalyst-Apple-Watch-Case-1
این ماجرا باعث شد تا من فکر کنم که چقدر دلم می خواست یک قاب ضد آب برای ساعت اپل وجود داشت. من درباره این موضوع فکر می کردم که چقدر خوب می شود اگر Catalyst یکی از آن ها را درست نماید.( من این را از خودم نساخته ام. اکنون من قاب آیفون ضدآب Catalyst مورد علاقه ام را دارم.)

اخبار خوب این است که Catalyst سرانجام یک قاب ضد آب برای ساعت اپل ساخت و خبر بد اینکه، این قاب با مدل ساعت من سازگار نیست.

قاب Catalyst برای ساعت اپل، یک ساعت اپل 42 میلیمتری را بصورت کامل در یک محفظه مهر و موم شده، می پوشاند.

این قاب طی آزمایش، امتیاز IP-68 ضد آب را کسب کرد که بدان معناست که کاملاً دربرابر گرد و خاک و آب، از ساعت شما محافظت می کند.

شما می توانید ساعت اپل خود را برای مدت زمان طولانی، تا 5 متر و یا حدود 16/5 فوت، در زیر آب فرو ببرید

این قاب همچنین به استاندارد MIL-SPEC 810G برای محافظت در برابر سقوط سخت، نیز دست یافته است.

Catalyst-Apple-Watch-Case-2

صفحه نمایش ساعت اپل، در معرض دید می باشد. این قاب با اتصال به محل، یک درپوش ضد ورود هوا و آب، در اطراف صفحه ایجاد می کند.

دیجیتال توسط یک دکمه چرخشی شماره گیری با طراحی خاص، پوشانده شده است و دکمه کناری نیز پوششی جداگانه دارد.

سنسور ضربان قلب و نیز محل شارژ، کاملاً قابل استفاده می باشند. سنسورهای قسمت پشت گوشی با پوسته ای نظیر همانی که برای پوشاندن محل شناسه تماس آیفون Catalyst مورد استفاده قرار گرفت، پوشانده شده است، که بهتر از هر نوع پوشش Touch ID دیگری که تاکنون امتحان کرده ام، کار می کند.

مچ بند 24 میلیمتری همراه، به سادگی با قلاب نایلونی NATO، قابل تنظیم می باشد.

Catalyst-Apple-Watch-Case-3

این قاب به رنگ مشکی دودی با مچ بند مشکی، به رنگ سبز روشن (ترکیب سفید + سبز نئونی) با مچ بند خاکستری، به رنگ رنجر نجات (خاکستری + نارنجی نئونی) و مچ بند مشکی عرضه می شود.

در حال حاضر این قاب، فقط برای ساعت 42 میلیمتری اپل در دسترس است و در این لحظه هیچگونه برنامه ای برای ساخت قاب گوشی های 38 میلیمتری وجود ندارد.

شما می توانید همین امروز قاب Catalyst را برای ساعت اپل خود به قیمت 60 دلار پیش خرید نمایید. انتظار می رود که تا آذر ماه فرستاده شود.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا