حفاظت از آیفون 6 شما در آب با کیس ضد آب کاتالیست (Catalyst)

همیشه وقتی به گردش می‌روم آیفونم را کنار می‌گذارم. نه به خاطر این که به طبیعت نزدیک‌تر باشم یا از جهان بیرون جدا شوم، بلکه به دلیل این که نگران کثیف، خاکی یا خیس شدن دستگاهم هستم. حتی اگر این قدر شجاع باشم که آن را به اردوگاه ببرم ولی هنوز در هیچ محلی که نزدیک آب باشد آن را نخواهم برد.

1

کیس ضد آب آیفون کاتالیست با داشتن درجه‌ی عمق ۱۶.۴ فوتی خود، ترس‌های من را به کلی برطرف می‌سازد. به علاوه با داشتن بند متصل کننده می‌توانم برای امنیت و حفاظت بیشتر، آیفون را به بدنم وصل کنم.

این کیس از پلاستیک غیر لیز با لبه‌های خاص و در پشت هم از پلی کربنات شفاف ساخته شده است. بخش جلویی از یک پوشش حساس به لمس خاص طراحی شده که به شما امکان سوایپ، لمس و درگ کردن بر روی نمایشگر را می‌دهد.

پوسته‌ی تاچ آیدی از یک لایه‌ی ضد آب خاص برای تشخیص دقیق سیستم بیومتریک تهیه شده است.

دکمه‌های صدا و خاموش کردن از موارد پلاستیکی که با برآمدگی مناسب برای دسترسی آسان به این دکمه‌ها طراحی شده، ساخته شده است. دکمه‌ی قطع صدا به جای یک سوئیچ بالا و پایین، به صورت یک دایره‌ی چرخشی تعبیه گردیده. در داخل این دکمه یک بریدگی ویژه وجود دارد که با چرخاندن آن به سمت بالا یا پایین به سوئیچ قطع صدا فشار آورده و باعث حرکت آن می‌شود. درگاه‌های شارژر و هدفون هم با پوشش‌های پلاستیکی محافظت می‌شود که در هنگام نیاز قابل برداشتن است.

قسمت پشتی دارای پوشش لنز نوری سختی است که به شما اجازه می‌دهد بدون نیاز به خارج کردن کیس، امکان عکس گرفتن داشته باشید. غشای مخصوص صوتی هم موسیقی را به گونه‌ای پخش می‌کند که گویی مانعی در سر راه آن وجود ندارد و صدا، همان صدای اصلیِ بدون کیس است.

این کیس در استانداردهای نظامی تا ارتفاع ۶.۶ فوتی به خوبی ضد ضربه است اما اگرچه برای یک کیس ضد آب بسیار مناسب است، با این حال ضخامتی معادل نیم اینچ به آیفون 6 شما اضافه می‌کند.

کیس ضد آب کاتالیست برای آیفون 6 هم اکنون در آمازون موجود است و در مدل‌های Rescue Ranger، سبز، سیاه، مارسالا و سفید/خاکستری می‌آید. این محصول در بازه‌ی قیمت ۷۳ تا ۷۶ دلار است. یک نسخه از این کیس هم برای آیفون 6 پلاس در رنگ سیاه/خاکستری فضایی و سفید/خاکستری به قیمت ۸۶ دلار وجود دارد.

در مورد این کیس ضد آب چه نظری دارید؟ آن را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

دیگر کیس‌های ضد آب به جهت یادآوری: مجموعه‌ی Fre از LifeProof برای آیفون 6

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا