CCSwipe سوایپ‌های قابل شخصی سازی به iOS اضافه می‌‌کند

CCSwipe توئیک اخیراً منتشره شده‌ای است که جایگزین جسچر سوایپ کنترل سنتر استاندارد می‌شود و با یک جسچر App Switcher را فراخوانی کرده و با یکی دیگر شما را به صفحه‌ی خانگی می‌برد.

1

CCSwipe به تنهایی چیز شگفت آوری نیست اما پنل پیشرفته‌ی آن شامل ویژگی‌های خلاقانه‌ای است که من معتقدم شایسته‌ی ستایش است.

بعد از نصب این توئیک باید به بخش Settings گوشی خود بروید تا تنظیمات آن را پیدا کنید. درون بخش تنظیمات دو گزینه مشاهده می‌کنید: یک اسلایدر برای تنظیم مرکز کنترل سوایپ‌ها، و یک سوئیچ برای برگرداندن اعمال این توئیک.

بخش مرکز اسلایدر سوایپ شامل دو دایره با ۳۲۰ نقطه است؛ بنابراین تنظیم یکی از این دایره‌ها به نقطه‌ی ۱۶۰ می‌تواند دقیقاً نیمی از صفحه را بگیرد.

سوایپ‌ها در سه بخش قابل تعریف می‌باشند: اول در داخل بخش مرکز سوایپ و میان دو دایره. دوم در بیرون از بخش مرکز سوایپ‌ها در سمت چپ و قسمت حرکت ورود به صفحه‌ی خانگی. سوم هم در بیرون از بخش مرکز سوایپ‌ها در سمت راست و قسمت حرکت ورود به App Switcher.

با در نظر داشتن این موارد سه روش برای رفتن به صفحه‌ی خانگی، فراخوانی مرکز کنترل و فراخوانی App Switcher وجود دارد. تغییرات اعمال شده در مرکز سوایپ ظاهراً بلافاصله اجرا می‌شود اگرچه دکمه‌ای جهت اطمینان برای Respring دستگاه شما در گوشه بالا سمت چپ وجود دارد.

با در نظر داشتن همه‌ی این‌ها CCSwipe توئیکی فوق العاده ساده است ولی با این وجود جلوه‌ی آن دارای ویژگی‌های فوق العاده‌ای است. حتی اگر فکر می‌کنید این توئیک به کار شما نمی‌آید، پیشنهاد می‌کنم آن را نصب کرده و قابلیت‌هایش را امتحان کنید. مفهوم استفاده شده در این توئیک بسیار جالب بوده و امیدوارم در آینده از این دست توئیک‌ها بیشتر ببینیم.

یکی از چیزهایی که من در مورد CCSwipe آن را نمی‌پسندم این است که اگر شما در حالی که در صفحه‌ی خانگی هستید از جسچر صفحه‌ی خانگی استفاده کنید، موبایلتان قفل خواهد کرد. امیدوارم این مشکل از بخش تنظیمات قابل رفع باشد چرا که قفل شدن دستگاه تنها با یک جسچر بسیار ناراحت کننده است.

در مورد CCSwipe چه نظری دارید؟ این توئیک به صورت رایگان در مخزن BigBoss موجود است. نظرات خود را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا