آموزش تغییر فوری زبان کیبورد iOS 7 با برنامه anyboard

بازگردیم به زمانی که استیو جابز، آیفون اصلی را معرفی کرد، در آن زمان او به توضیح این نکته پرداخت که چرا داشتن کیبورد نرم افزاری ارجح تر از داشتن کیبورد سخت افزاری است. امروزه داشتن کیبورد نرم افزاری به این معنا است که می توانیم آن را شخصی سازی کنیم و n مرتبه آزمایش کنیم. اما 6 سال قبل این مورد تازگی داشت.

تغییری فوری زبان کیبورد در iOS 7

یکی از مواردی که داشتن کیبورد نرم افزاری امکان آن را فراهم می کند تغییر زبان است. با استفاده از این قابلیت هر کس می تواند به هر زبانی که صحبت می کند از کیبوردی با همان زبان استفاده کند، مانند زبان آلمانی یا فرانسوی. در حالی که روی کیبورد های سخت افزاری، اغلب زبان انگلیسی به عنوان پیش فرض قرار گرفته اند. در iOS 7 می توانید زبان کیبورد را با دکمه ای که در کنار نوار Space قرار گرفته است تغییر دهید. اما این محدود به زبان هایی است که در دستگاه های iOS برنامه ریزی شده اند. در این مطلب قصد داریم تغییر فوری زبان کیبورد در iOS 7 را توضیح دهیم.

البته این نرم افزار از آیتونز قابل دانلود نیست و باید جیلبریک کرد که جیلبریک هم مشکلات زیادی ایجاد میکند. و AnyBoard برای افرادی است که حتما می خواهند زبان کیبورد آیفون یا آیپد خود را به زبانی که قبلا برنامه ریزی نشده است تغییر دهند! لازم به ذکر است که استفاده از این برنامه پیشنهاد نمیشود

AnyBoard-screenshot

پس از نصب AnyBoard، آیکون کوچک آن در نوار Space قرار می گیرد. با استفاده از آن کاربران این امکان را پیدا می کنند که زبان را تغییر دهند. استفاده از این آیکون یک لیست از زبان ها را فراهم می کند که می توانید آن ها را انتخاب کنید. واقعا به همین سادگی است. شما اکنون قادر خواهید بود کیبورد خود را به هر زبانی تغییر دهید.

افرادی که مایل به استفاده از AnyBoard  هستند می توانند آن را به طور رایگان از BigBoss دریافت کنند.

برای استفاده از AnyBoard، دستِ  ‎کم باید دو زبان را از Settings –> General –> Keyboard –> Keyboards اضافه کرده باشید.

تغییری فوری زبان کیبورد در iOS 7

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا