تغییرات جدید در ساخت بهترین فروشگاه اپل در سانفرانسیسکو

بر طبق گزارش SocketSite ، اپل در برنامه‌های خود تجدید نظر کرده و علاقمند است تا فروشگاه‌های خرده فروشی شاخص و بزرگ خود را با توجه به بررسی دوباره‌ای که از محل ساخت انجام داده، در میدان اتحاد سانفرانسیسکو برپا کند.

ویژگی‌ فروشگاه اپل که درآینده قرار است ساخته شود همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید شامل: دو پنل که به صورت عمودی قرار گرفته و به شکل کشویی باز و بسته می‌شود، ارتفاع آن 44 فوت و عرض آن 23 فوت که اجازه می‌دهد در خیابان منظره‌ای بسیار زیبا از ساختمان به وجود آید.

applestore_unionsquare_panelopen

اپل در واقع برنامه اصلی خود را در ماه می گذشته اینچنین تنظیم کرد که گل سر سبد فروشگاه اپل خود را که در Sanfrancisco واقع است، به مکانی بزرگتر و محل اولیه خرید در میدان اتحاد سانفرانسیسکو تغییر دهد. با این حال، این برنامه به سرعت برعکس شد و به جنبه‌های مختلفی از این پیشنهاد شدیدا انتقاد شد، از جمله آن‌ها ایده حذف مجسمه فواره‌ای که ساخته هنرمند مجسمه ساز مرحوم Ruth Asawa بود و همچنین نصب یک پنجره به بزرگی ۸۰ فوت که در کنار عابر پیاده و یک خیابان پر رفت و آمد قرار می‌گرفت. و بلافاصله بعد از آن مسولان شهر تصمیم گرفتند  که برای تایید این پروژه باید تغییرات قابل توجهی انجام شود.

و بعد از آن اپل برنامه خود را در ماه اگوست تغییر داد تا به بزرگترین انتقاد‌های مطرح شده پاسخ داده باشد، و گفت که در این فروشگاه اپل آن فواره را نگه می‌دارد، و شیشه‌هایی با عرض ۸ فوت نصب می‌کند که نمایی از خیابان Stockton به وجود آورند. در حرکتی رو به جلو پیشنهاد داد دیوار شیشه‌ای در پشت فروشگاه برای ایجاد یک احساس عمیق‌تر و سایه‌های بیشتر برای جلوه‌های بصری، نصب شود.

apple_store_sf_union_square_largeطراحی اصلی اپل برای بهترین فروشگاه سان فرانسیسکو

 مسولان شهر سانفرانسیسکو نیز از این تغییرات پیشنهادی اپل در فروشگاه اپل خوشحال شدند، اما در حال حاضر نیز قبل از تصویب آن باید به صورت کامل جایگاه این ساختمان بررسی شود. کمیسیون حفاظت از سانفرانسیسکو برای بررسی درخواست اپل جهت مجوز این ساختمان، در تاریخ ۵ فوریه بازدید به عمل می‌آورد و این مورد به زودی اجرایی می‌شود. البته اپل تاریخ بازگشایی این فروشگاه جدید خود را هنوز اعلام نکرده است.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا