آموزش تغییر جهت حرکت تصاویر پانوراما در آیفون

شما می‌توانید با حالت عکاسی پانورما، یک تصویر 240 درجه را به سادگی با حرکت گوشی خود، در یک شات بگیرید. به طور پیشفرض، پانوراما همیشه از سمت چپ شروع می‌شود و شما باید به سمت راست حرکت کنید. از iOS 6 شما قادر به تغییر جهت حرکت خود برای گرفتن پانوراما در برنامه‌ی Camera می‌باشید.

iPhone-6-gray-silver-gold-back-camera-e1422282932304

در اینجا، ما به شما آموزش می‌دهیم که چه طور می‌توانید به سرعت، جهت پانوراما را از “چپ به راست” به “راست به چپ” و برعکس تغییر دهید.

چگونه جهت حرکت پانوراما را تغییر دهیم:

مرحله‌ی 1: دوربین آیفون خود را باز کنید.

مرحله‌ی 2: برای رفتن به حالت پانوراما به سمت چپ بکشید.

How-to-switch-direction-Panorama-mode-iPhone-screenshot-001

مرحله‌ی 3: برای تغییر جهت گرفتن تصاویر پانوراما، روی علامت فلش ضربه بزنید. برای بازگشت به حالت پیشفرضِ چپ به راست، همین کار را تکرار کنید.

How-to-switch-direction-Panorama-mode-iPhone-screenshot-002

درباره‌ی تصاویر پانوراما

آی او اس، تصاویر پانوراما را از طریق نرم افزار ایجاد می‌کند، این کار با گرفتن چند تصویر و ترکیب هوشمندانه‌ی آنها با هم برای ایجاد یک تصویر پانورامای با رزولوشن بالا انجام می‌شود.

ایجاد تصاویر پانوراما در حالت لند اسکیپ (افقی) پشتیبانی نمی‌شود، گرچه شما می‌توانید پانورامایی عمودی را با چرخاندن گوشی خود ایجاد کنید، سپس گوشی خود را پس از ضربه زدن روی کلید گرفتن عکس به بالا یا پایین حرکت دهید. برای جلوگیری از کج حرکت کردن افقی، مطمئن شوید که پیکان، روی خطی که شما در حال حرکت هستید باقی می‌ماند.

پانوراما تا 43 مگاپیکسل را در iPod touch 5th and 6th و iPad Air 2 و iPad mini 4 و iPad Pro و هر مدلی از آیفون از مدل iPhone 4s به این سو، پشتیبانی می‌کند. در 6s و iPhone 6s Plus پاناراما می‌تواند تا 63 مگاپیکسل باشد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا