با توییک ChargePulse،می‌توانید متوجه شارژ شدن آیفون خود شوید

با آنکه زمان شارژ آیفون علامت رعد و برق کوچکی در کنار آیکون باتری ظاهر می‎شود، با اینحال بازم تشخیص سریع اینکه دستگاه من دارد شارژ می‎شود یا خیر، برایم سخت است. به هر دلیلی، همیشه یک چند ثانیه‎ای برای من طول می‎کشد تا متوجه آیکون رعد و برق، که نشان دهنده‎ی شارژ شدن است، بشوم.

1.ChargePulse
با توییکی نظیر ChargePulse، شما به آسانی می‎توانید متوجه شارژ شدن آیفون خود، حتی زمانی که چند متری با شما فاصله دارد، شوید.

ChargePulse با اضافه کردن یک تپش زیبا و هوشمندانه به آیکون باتری در نوار وضعیت باعث می‎شود به سهولت شارژ شدن باتری شما مشخص شود.

2.ChargePulse-Prefs-1024x820

 

زمانی که ChargePulse نصب می‎شود، شما باید متوجه شوید که آیکون باتری فورا حالت نبض مانند و تپش واری را به خود گرفته است.

این توییک دارای یک پنل خاص خود در بخش تنضیمات خود گوشی است که از یک سوییچ برای متوقف کردن توییک، و دو گزینه بهره می‎برد که گزینه‎ها در رابطه با میزان پدیدار بودن تپش و مدت زمان رنگ باختن آن است.

با کاهش مدت زمان رنگ باختن تپش، شما می‎توانید میزان ضربان آیکون باتری را سریع تر کنید، در مقابل هرچه عدد مربوطه بیشتر باشد، افکت مربوط به نوع تپش متمایز تر است و به نسبت یک تپش سریع بسیار بهتر به نظر می‎‌آید.

ChargePulse به رایگان در سورس BigBoss موجود است، و به عنوان فردی که همیشه در شناسایی شاخص شارژ شدن مشکل داشته است، واقعا از این توییک لذت بردم و امتحان آن را پیشنهاد می‎کنم.

نظر شما در رابطه با ChargePulse چیست؟ مثبت یا منفی؟

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا