نصب شارژرهایی که با آب کار میکنند در پارک های سئول

حتما برای شما هم پیش آمده است که وقتی بیرون از خانه هستید شارژ گوشی شما روبه پایان باشد و نتوانید جایی را برای شارژ کردن گوشی خود پیدا کنید و شده که به فکرتان برسد بدهید یک مغازه تا کمی گوشی را شارژ کند ولی او قبول نکند. اینکه شارژ باتری گوشی شما بیرون از خانه تمام شود یک چالش بزرگ است و تنها راه این است که یک شارژر خورشیدی را با خود حمل کنید و می دانید چقدر این دستگاه بزرگ و جاگیر است!

465388547

خب این موضوع اگر شما در سئول پایتخت کره جنوبی زندگی کنید به راحتی قابل حل است. مسئول این شهر اعلام کرده است که یک سری ایستگاه های شارژ باتری تلفن همراه در طول مکان تفریحی – عمومی Cheonggyecheon  طراحی کرده است. این مکان در مرکز شهر سئول قرار دارد و یک رودخانه دست ساز انسانی در آن وجود دارد.

این شارژر هیچ ربطی به برق شهری ندارد ، با این حال وابسته به یک سری توربین های آبی تعبیه شده در این مکان می باشد. طراحان این تکنولوژی گفته اند که با دو الی سه ساعت نشستن در این مکان شارژ گوشی کاملا پر می شود و این پرشدن به هیچ وجه کاذب نیست. و  در این فکر هستند که این ویژگی را به 5 منطقه عمومی دیگر شهر سئول گسترش بدهند.

می بینید؟ به زودی تکنولوژی به قدری در جهان گسترش می یابد و با توسعه این فناوری در سراسر جهان دیگر هیچ کدام از ما بهانه ای برای تمام شدن باتری و خاموش شدن گوشی زمانی که خارج از خانه هستیم نخواهیم داشت. ما امیدواریم این روش شارژ تلفن همراه علاوه بر سئول در تمام جهان خیلی سریع رواج پیدا کند تا وقتی مردم برای تفریح به جایی می روند نگران نباشند که با عکس و فیلم گرفتن باتری آن ها تمام خواهد شد.

البته بعضی از کمپانی ها برای گوشی های خود دستگاه هایی را طراحی کرده اند که می توان به راحتی آن را حمل کرده و هرکجا دستگاه نیاز به شارژ داشت آن را وصل کند. از جمله شرکت اپل که یک شارژر قابل حمل برای آیفون و آیپد طراحی کرده است. می توانید در شکل زیر ببینید:

Portable_Charger_Pro_iPhone

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا