شارژ کردن آیپد پرو…

بحث در مورد شارژ کردن آیپد پروی جدید در کنفرانس مطبوعاتی

اپل در سخنرانی دیروز زمان را بخش بندی کرده بود و به چیزهای مختلف زمانی را اختصاص داده بود. یکی از این بخش ها بحث در مورد شارژ کردن آیپد پروی جدید بود. به دنبال این کنفرانس مطبوعاتی ، اپل صفحات مربوط به محصولات جدید را با اطلاعات جدید به روز کرده است و ما در بین آن ها می توانیم در مورد شارژ کردن آیپد پوری جدید نیز چیزهای بخوانیم.

1.iPad-Pro-iMovie-editing-lifestyle-001
برای شروع ، این دستگاه با آداپتور 12W USB اپل عرضه خواهد شد و شارژر های ساخته شده برای آیپد وجود خواهد داشت. اما این شارژرها چگونه هستند.

همانطور که در صفحه وب تکنولوژی Tech Specs webpage اپل گفته شده است ، آیپد پرو دارای باتری با عمر یک روز است و در حال کار هم می تواند ساعت روشن باشد که دقیقا مقل هر مدل آیپد دیگر می باشد.

باتری قوی تر:

همانطور که قبلا گفته شد ، باتری آیپد پرو یک باتری لیتیوم – پلیمر است که قابل شارژ بوده و 38.5 WHr توان دارد و با آداپتور شارژر 12W USB عرضه می شود.

2.iPad-Pro-Smart-Keyboard-Large

در اینجا ظرفیت باتری مربوط به تمامی آیپد های اپل را با هم مقایسه می کنیم:

⦁ آیپد اولیه : 24.8 WHr

⦁ آیپد 2 : 25 WHr

⦁ آیپد با صفحه نمایش رتینا: 42.5 WHr

⦁ آیپد 4: 43 Whr

⦁ آیپد ایر: 32.4 WHr

⦁ آیپد ایر2: 27.3WHr

⦁ آیپد مینی : 16.3 WHr

⦁ آیپد مینی 2 : 24.3 WHr

⦁ آیپد مینی 3 : 23.8 WHr

⦁ آیپد مینی 4 : 19.1WHr

هرچند مدت زمان شارژ شدن آیپد پرو سکرت باقی مانده است.

چه چیزی در مورد زمان شارژ شدن گفته شده است؟

هرچند وب سایت اپل چیزی در مورد اینکه چقدر طول می کشد آیپد پرو با آداپتور 12W USB از صفر به صد درصد برسد حرفی نزده است . ولی قاعدتا باید این اتفاق زیر 5 ساعت ره دهد زیرا در مورد آیپد 4 که در حدود 43 WHr بود این زمان با شارژر 12w 5 ساعت بود.

علاوه بر قدرت آداپتور 12W ، شما می تونید آیپد پروی خود را با استفاده از MFi-certified که برای آیپد طراحی شده شارژ کنید. این دستگاه در سال 2012 عرضه شد.

کانکتور هوشمند:

می خواهم کمی در مورد کانکتور هوشمند که در آیپد پرو دیده می شود بگویم. موقعیت این کانکتور در سمت راست دستگاه بوده و اتصال به صورت مغناطیسی می باشد و هم اتصال صفحه کلید و هم انتقال داده ها را ممکن می سازد.

3.iPad-Pro-Smart-Keyboard-Connector

این اتصال در میان تکنولوژی دان ها با نام “بیش از یک اتصال ” شناخته شده است ، کانکتور هوشمند اساسا نیاز به باتری جداگانه را حذف کرده است و دارای سوئیچ آن / آف بوده و می توان از طریق بلوتوث نیز جفت سازی کرد.

از آنجا که اپل معمولا کم پیش می آید تکنولوژی پیشین خود را نادیده گرفته و یک تکنولوژی کاملا جدید را ارائه کند باید گفت که این تکنولوژی بقدری خوب بوده که اپل می خواهد آن را در مدل های بعدی خود به طور مستقل عرضه کند.

اپل ممکن است برنامه ریزی کند تا لوازم جانبی مناسب با این کانکتور هوشمند را نیز عرضه کند. هنوز نمی دانیم که آیا کانکتور هوشمند ویژگی شارژ کردن آیپد پرو را نیز خواهد داشت یا نه . اگر چنین باشد علاوه بر کابل نوری حتما یک شارژر جدا برای اینکار وجود خواهد داشت.

Signing off

Signing off یعنی اینکه آیپد پرو مانند مدل های قبل همان ده ساعت باتری در حال کار را خواهد داشت ولی به همراه آن یک سری ویژگی خهای جدید مثل صفحه نمایش 12.9 اینچی و پیکسل های 50 درصد بیشتر دیده می شود.

فقط آیپد پرو هدف باتری قوی تر و شارژ اینگونه قرار گرفته نشده است و بسیازی از دستگاه هایی که در آن تراشه های A9X به کار گرفته شوند نیز مورد هدف اپل هستند.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا