لیست اپلیکیشن‎ها و بازی‎های هفته را چک کنید

Forest Spirit, Emo Chorus, Recolor و بسیاری موارد دیگر

اعلام یک خبر بزرگ توسط اپل اوایل این هفته به تمامی ما یک تکانی داد. یعنی نه تنها مدل‎های آیفون جدید در کمتر از یک ماه رونمایی خواهند شد، بلکه نسل بعدی سیستم عامل برای iOS و watchOS نیز یقینا یک تاریخ رسمی عرضه خواهند داشت. البته از تلویزیون اپل نباید نیز غافل بود.

1.Apps-of-the-week
اگر شما به چیزی نیاز دارید که این هفته شما را آرام نگه دارد، لیست اپلیکیشن‎ها و بازی‎های ما را بررسی کنید. نگران نباشید، 18 شهریور زودتر از چیزی که شما متوجه شوید، فرا خواهید رسید.

Pocket Platoons

مادربزرگم همیشه به من می‎گفت بسته‎های کوچک حاوی چیزهای بزرگی هستند. این بازی پر از سرباز‎های کوچکی می‎باشد که آماده برای مبارزه هستند.

بین متحدین و متفقین یکی را برای مبارزه علیه دشمن انتخاب کنید و می‎توانید این بازی را به صورت یک نفره، چند نفره یا به صورت تیم‎های پنج تایی انجام دهید.

بیش از 300 مرحله‎ی مختلف و ماموریت‎هایی موجود دارد که از یک ماموریت به یکی دیگر هدایت می‎شوید، با تنوعی از واحد‎های تاکتیکی و حالت‎های مبارزه‎ای گوناگون.

شما نزدیک به 200 ماموریت در نورماندی خواهید داشت، به پایگاه‎های دشمن خود حمله خواهید کرد و با استفاده از تکنیک‎های خاص ماموریت‎های مخفی برای نابودی دشمن خود انجام می‎دهد.

این بازی به رایگان موجود است.

Recolor

3.Recolor

تیم خلاقی که برای ما اپلیکیشن Relook را آورده بودند، یک اپلیکیشن هنرمندانه‎ی جدید ارائه داده‎اند که نیاز به کوهی از استعداد ندارد. ایده‎ی پشت این اپلیکیشن این است که رنگ آمیزی برای بزرگسالان جنبه‎ی درمانی دارد، که من شدیدا به چنین چیزی ایمان دارم.

من شبیه به یک بچه‎ی 10 ساله حداقل هفته‎ای یکبار رنگ آمیزی می‎کنم و عاشق این کار هستم.

این اپلیکیشن بیش از 200 تصویر در خود دارد که می‎تواند بزرگسالان را به خوبی مشغول کند. از بین پلت رنگی متنوعی که وجود دارد یک رنگ را انتخاب کنید.

سپس آهسته روی یک بخش برای رنگ کردن آن منطقه ضربه بزنید. زمانی که کارتان تمام شد، می‎توانید بافتی روی آن اضافه کنید تا انگار شما واقعا یک مداد رنگ مومی را روی کاغذ کشیده‎اید.

این اپلیکیشن به رایگان موجود است.

Forest Spirit

4.Forest-Spirit

درست زمانی که شما فکر می‎کنید تمامی بازی‎های استراتژیک دفاع از قلعه را تست کرده‎اید، بازی جدیدی رونمایی می‎شود که باعث می‎شود، مور مورتان شود، درست است اگر از حشرات خوشتان نمی‎آید چنین حالتی خواهید داشت.

در این جنگل، حشرات به اراضی مورد نظر هجوم آورده‎اند. باید خطوط دفاعی خود را طوری بسازید که جلوی موج علف خواران بگیرد، این خطوط دفاعی را باید با استفاده از گیاهانی انجام دهید که قدرت این را دارند که با یک حرکت سریع دشمن را از پا در آورند.

از قدرت‎های ویژه برای خوب کردن گیاهان با استفاده از نور خورشید استفاده کنید. کمک به نجات زمین جنگل کنید.

این بازی به قیمت 2.99 دلار موجود است.

Emo Chorus

5.Emo-Chorus

زمانی که آهنگ‎های مورد علاقه‎ی خود را مجددا بخوانید هیچوقت تنها نیستید. با استفاده از این اپلیکیشن شما می‎توانید هم سرایی 128 خواننده را در پشت خود داشته باشید.

علاوه بر این، شما می‎توانید با استفاده از یک پدال افکت‎های هم سرایی ساده تجربیات جالبی را برای خود در زمینه‎ی موسیقی ایجاد کند.

20 افکت وجود دارد، علاوه بر اینکه شما می‎توانید افکت‎های خاص خود را نیز ایجاد کنید. یک میکروفون، گیتار، یا دیگر ابزار موسیقی را با استفاده از یک آداپتور متصل کنید.

این اپلیکیشن با Audiobus 2, Auria, Cubasis, و Garage Band سازگار است، بنابراین شما می‎توانید چیز‎هایی که درست کردید را به اپلیکیشن دیگر برای حتی لایه‎های بیشتر ارسال کنید.

این اپلیکیشن به قیمت 1.99 دلار موجود است.

Ski Safari 2

6.Ski-Safari-2

دوست خوب ما Sven با یک ماجراجویی روی برف جدید دیگر برگشته است. این بار، او خواهر با استعداد خود یعنی اوانا را نیز به همراه آورده است.

روی برف نظیر یک فرد حرفه‎ای اسکی بروید. همانطور که از کنار کوه رو به پایین سرعت می‎گیرید، مادر طبیعت در قالب یک بهمن شما را تعقیب خواهد کرد. این بازی زیبا را از دست ندهید.

این بازی به قیمت 1.99 دلار موجود است.

Vegourmet – Vegan Gourmet Recipes

7.Vegourmet

اگر در فکر این هستید که تغییری در شیوه‎ی زندگی خود اعمال کنید و مشاهده کنید این قضایای مربوط به گیاهخواری چطور است، به دستور‎های آشپزی که مزه‎ای نظیر مقوا دارند رو نیاورید.

با این اپلیکیشن، شما واقعا متوجه خواهید شد که گیاهخواران چه چیزی می‎خورند، و فقط همه چیز در رابطه با غذای خرگوش نیست.

بیش از 100 دستور غذا را بررسی کنید، متوجه شوید که چطور از مواد خوراکی برای پختن غذاهای خوشمزه استفاده کنید از جمله دسر‎های شیرینی که نیازی نیست از شکر تصفیه شده برای آن‎ها استفاده کنید.

همچنین یک تایمر درون اپلیکیشنی، اطلاعات غذایی و تصاویر زیبا نیز وجود دارد. اوه راستی، این اپلیکیشن با ساعت اپل نیز سازگار است و شما می‎توانید مراحلی که طی می‎کنید را دنبال کنید.

این اپلیکیشن به قیمت 2.99 دلار موجود است.

Whispering Willows

8.Whispering-Willows

به یک دختر کمک کنید همانطور که در حال جستجو در راهرو‎ها و اتاق‎های مخفی عمارت Willows است، پدر گم شده‎ی خود را پیدا کند.

از طلسمی برای تبدیل شدن به روح و عبور از میان دیوار‎ها و در‎هایی که بدن فیزیکی شما قادر به عبور از آن‎ها نیست، استفاده کنید.

اشیاء مختلف را جمع آوری کنید که به شما کمک می‎کنند مکان‎های زیادی را کاوش کنید تا سرانجام آن چیزی که به دنبال آن هستید را پیدا کنید.

در این بازی ماجراجویی از نوع اشاره کن و کلیک کند، شما سرنخ‎ها را در تمامی عمارت دنبال می‎کنید و برای باز کردن تمامی راز‎های آن، معماها را حل می‎کنید.

این بازی به قیمت 4.99 دلار موجود است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا