برنامه Classroom گوگل ابزاری برای معلمان سراسر جهان

همین حالا در بین برنامه های گوگل می توانید نرم افزاری آموزشی را برای کاربران ببینید ، یکی از این نرم افزارها Classroom نام دارد و به معلم ها اجازه می دهد که خارج از کلاس درس نیز با دانش آموزان خود ارتباط درسی برقرار کنند.

assignment creation narrow

به گفته سایت گوگل:

هنگامی که معلمان تکالیفی را ایجاد می کنند می توانند از طریق Google Drive آن را به شکل فایل در آورده و به صورت اتوماتیک یک کپی از آن را برای همه دانش آموزان بفرستند.

 

این پروژه نرم افزار Classroom شرکت گوگل تا مرحله آزمایشی کامل شده است و هم اکنون قابل دانلود در تمام سایت های برنامه گوگل برای کاربران آموزشی می باشد.

پرده برداری از این برنامه در ماه می اتفاق افتاد ، نرم افزار Classroom یک ابزار آنلاین می باشد ، و از قسمت هایی همچون گوگل درایو ، اسناد و جی میل تشکیل شده است که هدف از آن تشویق معلم ها برای استفاده از خدمات این برنامه می باشد تا تکالیف را تعیین کرده و به صورت آنلاین جمع آوری کنند ، همچنین برای دانش آموزان خود خارج از زمان کلاس درس کلاس تقویتی تشکیل بدهند . Classroom برنامه ای است که توسط شرکت گوگل ارائه شده است و هدف از آن اهداف آموزشی می باشد.

بخشی از ابزار این برنامه Google School می باشد ، که به معلم ها اجازه می دهد برای دانش آموزان خود تکالیفی را تعیین کرده و سپس جمع آوری کنند ، ببینند چه کسی وظایف خود را انجام داده یا نداده است ، به آن ها هشدار بدهند ، و برای هر یک از دانش آموزان پوشه های جداگانه ایجاد کنند.

علاوه بر این در یک روش مشابه توسط گوگل پلاس دانش آموزان می توانند به یک سری دانش آموزان هم سطح تقسیم بندی شده و توسط پست هایی با سایر همکلاسی ها ارتباط درسی برقرار کنند.

به منظور حفظ حریم شخصی دانش آموزان و حفظ تمرکز آن ها هیچگونه بنر تبلیغاتی در این برنامه وجود ندارد و برای هیچگونه اهداف بازاریابی نمی باشد.

cnet

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا