برنامه Clear برای مدت محدود رایگان شده است

برای انجام کار‌های روزانه برنامه‌های زیادی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند هر کار را یادداشت کنید و یکی پس از دیگری انجام دهید و هیچ وقت دچار فراموشی یا گیج شدن در بین انجام کار‌ها نشوید.

به این برنامه‌ها اصطلاحا تو دو (To-Do) گفته می‌شود. برنامه‌ Clear یک برنامه تو دو می‌باشد و امروز قرار است معرفی‌اش کنیم. این برنامه برای مدت محدودی به صورت رایگان درآمده است. می‌توان از برنامه‌های شبیه و معروف در این دسته مثل Any.do، SpringPad، Todoist، EverNote، Do و Taasky نام برد.

Realmac یک توسعه دهنده نرم‌افزار است، این شرکت به تازگی برنامه‌ای را منتشر کرده که می‌تواند کاربر را از سردرگی نجات دهد این برنامه Clear نام دارد و طراحی این برنامه برای هر دو دستگاه آیفون و آیپد مناسب است. صاحب برنامه تو دو لیست اعلام کرده که Clear برای مدت محدودی رایگان خواهد بود.

Clear-universal-teaser-001

بعضی از شرکت‌ها که اپ‌های مورد توجه یا بازی‌های مورد علاقه و پولی را برای کاربران خود ساخته‌اند، تلاش می‌کنند با یک استراتژی مناسب هر چند وقت این برنامه را رایگان کنند تا کاربران دیگر نیز هم بتوانند استفاده کنند و هم به سمت نسخه پولی این برنامه در آینده گرایش پیدا کنند. هر هفته بازی و برنامه‌های مختلفی در اپ استور از حالت پولی خارج می‌شوند و برای مدت محدودی در دسترس افراد دیگری که پولی پرداخت نکرده‌اند قرار می‌گیرد. در iapplecenter سعی می‌کنیم بازی‌ها و برنامه‌های معروف و جالب که هر چند وقت به صورت رایگان در‌می‌آیند به شما معرفی کنیم.

Realmac به تازگی رابط کاربری متناسب با آیپد را به این برنامه اضافه کرده است و این برنامه می‌تواند از همه دستگاه‌های iOS پشتیبانی کند. اگر من جای شما بودم همین الان برنامه Clear را دانلود می‌کردم.

این کمپانی اعلام کرده “ما در هفته‌های آینده دوبار دیگر این‌کار را انجام خواهیم داد.” همچنین آپدیت این برنامه نیز به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت و قرار است از قابلیت یادآوری (reminders) نیز در نسخه بعد پشتیبانی شود.

این پیشنهاد دانلود رایگان تا 24 ساعت دیگر برقرار می‌ماند، پس هم‌اکنون این برنامه to-do را به رایگان دریافت کنید.

برنامه Clear برای اجرا شدن به آی او اس 7 به بالا نیاز دارد.

همچنین شما می‌توانید در این آدرس ثبت نام کنید که اگر Clear دوباره رایگان شد به شما اطلاع داده شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا