انتشار تصاویر جدید و احتمالی آیفون ۷

تصویری که امروز در سطح اینترنت منتشر شد از طراحی آیفون ۷ خبر می‌دهد که شامل چند تغییر کوچک در این دستگاه است، اما به طور کلی از نظر ظاهری تفاوت چندانی با مدل فعلی ندارد.

new-renders-provide-closer-look-at-possible-iphone-7-design-501699-3

اکنون در تصاویر جدیدی که ساعاتی پیش به صورت آنلاین منتشر شد می‌توانیم در نگاهی نزدیک‌تر تغییراتی که اپل برای آیفون ۷ در نظر دارد را ببینیم.

اول از همه، خطوط آنتن به چشم می‌آیند. همان طور که می‌بینید این شرکت کوپرتینویی احتمالاً تصمیم به حذف خطوط افقی آنتن از روی پشت دستگاه گرفته و به جای آن این قطعات را به بالا و پایین موبایل منتقل کرده است.

new-renders-provide-closer-look-at-possible-iphone-7-design-501699-4

این تغییر باید به تازه شدن شکل ظاهری آیفون ۷ کمک مناسبی بکند، ولی شاید به تنهایی کافی نباشد، بنابراین پیش‌بینی می‌شود که آیفون فعلی و آیفون ۷ از نظر طراحی شباهت زیادی به یکدیگر داشته باشند. ما هنوز سمت جلوی این تلفن را ندیدیم اما اگر این شباهت‌ها پا بر جا بمانند باید منتظر ظاهر تقریباً یکسانی با آیفون ۶ باشیم.

مکان دوربین اندکی تغییر کرده است

در عین حال، به نظر می‌رسد که اپل می‌خواهد از دوربین بزرگتری در پشت آیفون استفاده کند، از این رو باید آن را بیشتر به لبه‌ی دستگاه نزدیک کند. دوربین دوگانه‌ای که همه منتظر آن هستند احتمالاً یک قابلیت اختصاصی برای مدل پلاس یا پرو خواهد بود، در واقع همان مدلی که از بقیه گران‌تر قیمت‌گذاری می‌شود (شایعات از مدل پرویی خبر می‌دهند که دارای ویژگی‌هایی است که در مدل‌های استاندارد یا پلاس دیده نمی‌شوند).

آیفون ۷ نازک‌تر از مدل فعلی خواهد بود و از این رو اپل جک ۳.۵ میلی‌متری صدا را از آن حذف و به جای آن از کانکتور لایتنینگ برای هدفون استفاده کرده است.

new-renders-provide-closer-look-at-possible-iphone-7-design-501699-2

از آن جایی که تفاوت‌های طراحی خیلی چشمگیر نیستند، اگر اپل بخواهد که با آیفون ۷ هم به موفقیت برسد، بهتر است که تغییرات را حداقل در بخش سخت افزار اعمال کرده باشد. با این همه، تنها زمان مشخص خواهد کرد که آیا واقعاً آیفون ۷ از همه نظر شبیه به آیفون ۶ خواهد بود یا نه.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا