امکان استفاده از سرویس آی کلود اپل روی ویندوز

آی کلود را هیچ گاه نباید با دیگر سرویس های مشابه ! نظیر باکس ، گوگل درایو یا دراپ باکس مقایسه کرد . به نظر می رسد وظیفه اصلی آی کلد چیزی بیشتر از بکاپ گیری از اطلاعات و ذخیره عکس و فیلم است . به همین دلیل است که اپل همیشه به محفوظ بودن آی کلود درون سیستم عامل های خاص خود علاقه دارد . اما در حالی که کاربران اپل منتظر نسخه جدید سیستم عامل مک بوسمیتی 10.10 هستند اپل نگاهی به دور و اطراف نیز انداخت ! چطور است یک کلاینت هم برای کاربران ویندوز داشته باشیم؟

سرویس آی کلود

کلاینت رسمی آی کلود روی ویندوز بسیاری از ویژگی های این سرویس محبوب کاربران مک و ios را به ویندوز می آورد . شما از طریق این کلاینت می توانید به تمامی فایل ها و اسناد روی آی کلود از طریق اکسپلور ویندوزی دسترسی داشته باشید و مانند یک کاربر مک آن ها را مرور کنید .

به نظر می رسد سرویس دهی عالی آی کلود ( البته اگر داستان هک شدن اکانت افراد مشهور را فاکتور بگیریم ) و همچنین قیمت مناسب آن این سرویس را به محبوب ترین سرویس ابری برای کاربران اپل تبدیل کرده باشد و همچنین با سیاست گذاری های جدید اپل در قیمت دهی و همچنین ایجاد کلاینت مناسب اتصال برای دیگر سیستم عامل ها ( فعلا ویندوز ) این سرویس ها هر چه بیشتر محبوب کند .

می دانیم که انتشار نسخه نهایی مک قریب الوقوع است اما آیا اپل در این از سرویس آی کلود رایگان برای کاربرانش استفاده می کند و آیا کلاینت استفاده از آی کلود روی مک مشابهتی با نسخه ویندوز آن که به تازگی منتشر شده است دارد ؟

سرویس آی کلود

با توجه به چند پلت فرمه شدن آی کلود اپل بایستی به زودی قوانین جدید را برای این سرویس وضع کند . همچنین پشتیبانی از فایل تایپ های بیشتر نیز باید در دستور کار این سرویس قرار گیرد . شاید اگر کاربران آی کلود قابلیت ذخیره سازی فایل های رمزگذاری شده ناشناخته را داشتند هیچگاه این رسوایی عظیم برای آی کلود پیش نمی امد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا