CM4 Q Card Case برای آیفون نقش یک کیف هم ایفا می‎کند

شاید شما هم نظیر من جزو آن دسته از افرادی باشید که از اینکه هر دفعه که بیرون از خانه می‎روید چیزهای زیادی با خود داشته باشید، متنفر باشید. من سعی می‎کنم حداقل چیزهایی که لازم را در اختیار داشته باشیم یعنی چند کارت شناسایی یا اعتباری، اندکی پول نقد، آیفونم و شاید هم کمی شکلات (اوه، من عاشق شکلات هستم، همیشه با خودم شکلات دارم). برای من یک کیف چیزی است که بیخود جا اشغال می‎کند و چیز اضافی است که دوست ندارم با آن درگیر باشم.

6

CM4’s Q Card Case برای اینکه آیفون 6 اس و کارت‎ها و پول نقد شما را در خود جا دهد تا نیاز به کیف نداشته باشید

این قاب فوق العاده نازک است، بنابراین زمانی که در جیب خود آن را جا می‎دهید هنوز جا برای قرار دادن چیز دیگر (البته شکلات!) وجود دارد.

این قابل دارای یک جلد سخت مقاوم است که آیفون 6 اس را در جای خود خیلی خوب محکم می‎کند. آیفون در زیر یک پوشش لاستیکی نرم قرار می‎گیرد تا بهتر در محل قرارگیری خود سفت شود. بخش دیگر این قاب کیف مانند به آسانی سه کارت به اضافه‎ی پول نقد را در خود جا می‎دهد و از ماده‎ی چرم مانندی ساخته شده است و به شکل زیبایی کوک خورده شده است تا ظاهر کلاسیکی به آن داده شود.

در انتهای بخش قرارگیری پول‎ها و کارت‎ها حفره‎ی کوچکی است تا شما بتوانید به راحتی پول یا کارت‎های خود را حتی اگر در جای خود محکم قرار گرفته باشند، بیرون بکشید.

این قاب دارای کاور‎های محافظتی است که با طراحی خاص خود باعث شده است تمامی پورت‎های گوشی شما به راحتی در دسترس باشند.

در بخش پشتی شکافی دیده می‎شود که محل قرارگیری لنز دوربین پشتی آیفون شما در آن است و آنقدر بزرگ هم است که جلوی مشکلاتی نظیر وقفه در فلش‎ زدن‎ها گرفته شود.

این قاب برای آیفون 6 اس به رنگ‎های عقیق مشکی، چرم قهوه‎ای، طلایی، خاکستری مفرغ، سبز کم رنگ و قرمز سیر وجود دارد. قیمت آن در آمازون بین 40 تا 60 دلار است که بستگی به رنگی که انتخاب کنید دارد. مدلی از آن برای آیفون 6 اس پلاس هم با همان قیمت و گزینه‎های رنگی وجود دارد.

 

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا