نسخه‎ی اپل snakes هفته‎ی دیگر با نام Snake Rewind به بازار می‎آید

بازی قدیمی Snakes نوکیا را به یاد دارید؟ این بازی اولین بار در دهه 1990روی نوکیا 6110 منتشر شد. همین بازی ساده اما بدیع که تنها از دو رنگ تشکیل شده بود، یک هدف ساده را دنبال می‎کرد و آن مانع شدن از برخورد مار به هر چیزی هنگام میوه خوردنش بود. حالا خالق اصلی Snakes، تانلی آرمانتو با رامیلوس دیزاین همراه شده تا لذت کلاسیک این بازی را در یک فضای مدرن به ارمغان بیاورند.

این بازی با نام Snake Rewind قرار است در سرتاسر جهان روی iOS، اندروید و ویندوز فون‎ها، پنجشنبه‎ی بعدی یعنی 14 می 2015 منتشر شود.

در توضیح کوتاه بازی اینطور آمده :” Snake Rewind، عناصر مهم و حیاتی بازی اصلی Snake را برداشته و آنها را با جلوه‎های ویژه، صداهای جذاب و ویژگی‎های جدید دیگر ترکیب می‎کند”.

این بازی جدید با اینکه هدف اصلی نسخه‎ی قدیمی‎اش را حفظ می‎کند اما شامل گرافیک و جلوه‎های ویژه‎ی به روز شده، موسیقی جدید، ده level بازی نو، میوه های جدید با قدرت‎های تازه و خیلی چیز‎های دیگر می‎شود.

2

چیزی که از همه جالب‎تر است قابلیت افزایش سرعت مار است، که البته باید برای این کار امتیازهایتان را مصرف کنید.

نکات مثبت بازی Snake Rewind :

• انواع میوه ای مختلف، Fruit Magnet, Trailblazer و Score Multiplier
• یک فروشگاه میوه برای افزایش امتیاز‎ها و آپ گرید‎ها
• سطوح بازی قفل شده‎ای که با کامل کردن ماموریت‎های چالشی باز می‎شوند
• رقابت کردن با دوستان برای به دست آوردن امتیاز بالاتر

یک نکته‎ی خوب دیگر این است که بازی Snake Rewind از لیدربوردهای Game Center پشتیبانی می‎کند، همچنین قابلیت چندبازیکنی نیز وجود دارد تا بتوانید با دیگران به رقابت بپردازید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا