آیا شرکت اپل امسال آیفون 4 اینچی تولید می کند ؟

طبق گزارشی از Asian sources  اپل برنامه ریزی کرده است که در سال 2015 مدلی از آیفون 4 اینچی خود را وارد بازار کند . هدف از معرفی این فرم کوچکتر این است که خوش دست بودنی که خیلی ها معتقد بودند در آیفون6  و آِفون 6 پلاس از گوشی های آیفون گرفته شده است به آن بازگردانده شود.

سلسله مراتبی از شایعات نشان می دهد که گوشی جدید ممکن است در نیمه دوم سال 2015 عرضه شود ، گفته می شود کاربران هدف برای این گوشی ها بیشتر خانم ها هستند که علاوه بر علاقه به خوش دست بودن گوشی دست های کوچک تری نسبت به مردان دارند!

iphone_screen_sizes

حتی اگر این مدل 4 اینچی معرفی نمی شد هم قرار شده بود شرکت اپل آیفون 5s را با یک طراحی جدید و به شکل کشویی دوباره با قیمت پایین تری عرضه کند و آیفون 5c را به کلی کنار بگذارد. با خارج شدن آیفون 5c از خط تولید اپل این امکان وجود که آیفون 6s با سایز صفحه نمایش 4 اینچی به صورت ارزان قیمت به فروش برسد تا جای آیفون 5c را نیز پر کند. حالا اگر اپل می خواهد که نسخه 4 اینچی خود را وارد بازار کند باید در گوشی های 5s آیفون دست ببرد و با سرمایه گذاری روی آن طراحی را جدید تر کند .

اپل ایدی

البته یافتن منابع معتبر برای این خبر هنوز محقق نشده است و چند منبعی که وجود دارند نیز سابقه چندانی در ارائه اخبار مهم اپل نداشته اند ، بنابرین ارزیابی این ادعای بالقوه کار سختی است. در نتیجه تا اینجا ما می دانیم که با افزایش سهام شرکت اپل ممکن است سرمایه گذاری های بزرگی طی چند مدت بعد انجام دهد و ممکن است یکی از آن ها عرضه آیفون های خوش دستش باشد. این احتمال وجود دارد که اپل آیفون 4 اینچی را با نام آیفون 6s در سال آینده معرفی کند.

با رکوردی که در طی هفته اخیر زده است به نظر می رسد حتی اگر اپل مدل 4 اینچی را عرضه نکند نیز با فروش آیفون 6 و آیفون 6 پلاس نیز پیشرفت های بزرگی نصیب این شرکت خواهد شد. آماری که در طی سه ماهه اخیر گرفته شده است نشان می دهد که میزان فروش مدل 4.7 اینچی بسیار بیشتر از مدل 5.5 اینچی بوده است البته در میان فبلت های با صفحه نمایش بزرگ متعلق به کل شرکت ها آیفون 6 پلاس اکنون با میزان فروش 41 درصدی در طی سه ماهه اخیر حرف اول را می زند.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.