مقایسه سامسونگ گلکسی اس 5 و سونی اکسپریا زد 2

من بعد از معرفی گلکسی اس 5 از این گوشی نا امید شدم. با در نظر گرفتن هر موردی از جمله انصاف، این گوشی تنها یک ارتقای متوسط نسبت به مدل سال گذشته یعنی اس 4 است. با این حال، این گوشی همچنان سرآمد تکنولوزی است و من مطمئن هستم که فروش این دستگاه قابل توجه خواهد بود.

گالاکسی اس 5

آیا چیزی تغییر کرده است؟ به طور کلی، مسیر خریداران، درک پیشرفت در تکنولوژی است و توجه به واکنشی که آن ها در برابر انتظارات خاصشان نشان می دهند. در حال حاضر، سامسونگ گلکسی اس 5 تنها دستگاهی در بازار است که شما می توانید روی خرید آن فکر کنید به خصوص که اگربه دنبال سخت افزاری بسیار قدرتمند هستید.

در کنار آن، گزینه های زیادی با ویژگی های جدید برای سال 2014 وجود خواهند داشت که یکی از آن ها نسخه 2014 از HTC One است که در ماه آینده معرفی خواهد شد. گزینه دیگر نیز Sony Xperia Z2 است. ما فکر می کنیم که تنها راه عادلانه‎ی مقایسه این دو، مقایسه جزء به جزء امکانات آن هاست.

گالاکسی اس 5

با نگاهی به مشخصات هر دو، می توان دریافت که رقابت بسیار نزدیک است. در برخی از موارد گلکسی اس 5 از زد 2 پیشی می گیرد و در موارد دیگری مانند دوربین، این کاملا مشخص است که زد 2 برنده است. اما این ها به تنهایی برای انتخاب گوشی کافی نیستند. به طور کلی، همه چیز در مگاپیکسل بالاتر خلاصه نمی شود. مهم، چگونگی پردازش تصویر و نتیجه نهایی است. بنابر این، اگر خریداری مشتاق و به دنبال ارتقای گوشی خود هستید همانطور که در قبل توصیه کرده ایم باید منتظر معرفی HTC در ماه آینده بمانید. چرا که هر دو این دستگاه ها (اس 5 و زد 2) اکنون در دسترس نیستند و شما نیز با صبر کردن چیزی از دست نداده اید. کسی چه می داند اگر عجله نکنید ممکن است ما شما را از پیشمانی بعد از خرید نجات دهیم.

هنوز هم، گوشی های هوشمند دیگری در ماه آینده خواهند آمد و این امر می تواند جالب توجه باشد. چه کسی می داند که آیا زد 2 می تواند بهترین گوشی سال باشد یا گالاکسی اس 5؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا