ترکیب طراحی آیفون 5c و آیپاد نانو برای آیفون جدید

بنا به گزارش‌ها، آیفون جدید دارای صفحه نمایشی بزرگ‌تر، با ترکیبی از مشخصات طراحی iPhone 5c، iPod nano همراه خواهد شد.

درحالی‌که در اواسط ماه مارس قرار داریم و تا پاییز خبری از آیفون جدید نخواهد بود، تعجب‌آور نخواهد بود که شایعات و گزارش‌ها در مورد محصول جدید شرکت اپل، فراوان و متناقض باشد؛ اما موضوع مشترک این است که آیفون جدید(که می‌تواند در دو اندازه متفاوت عرضه شود) بزرگ‌تر از iPhone 5s کنونی خواهد بود و با تأیید این نظریه توسط Reuters و Bloomberg، تعجبی نیست که فضای وب‌نوشت‌ها به تکاپو و هیجان افتاده است. امروز، Mac Otakara در مصاحبه‌ای شرکت کرد و حدس زد که دو دستگاه جدید عناصر طراحی iPhone 5c و iPod nano نسل ششم را ادغام خواهند نمود.

ما نظرات تعدادی از مردم، راجع به شمایل دستگاه‌ های جدید و بزرگ‌تر را شنیدیم اما این نخستین بار است که مقایسه‌ای بین iPhone 5c و این دستگاه‌ها صورت می‌پذیرد. در حقیقت، تنها زمانی که دستگاه پلی کربناتی اپل (iPhone 5c) به خبرها وارد شد؛ احتمال از بین رفتن قریب‌الوقوع آن بود، iPhone 5s ظاهراً تنها بازمانده فهرست فعلی دو آیفون که معرفی می‌گردند خواهد بود.

آیفون جدید

صفحه نمایش آیفون جدید

اما Mac Otakara که پیش از این تعدادی حدس نسبتاً دقیق داشته است، بیان کرده است که آیفون جدید (با انتخاب صفحه نمایش 4.7 و 5.7 اینچ) ظاهری که از پشت گرد شده است، با چیدمان کلیدهای iPhone 5c، طراحی شکاف بلندگو و دیگر مشخصات ریز آن را خواهد داشت.

جالب توجه است، از گزارش همچنین نتیجه گیری می شود که آیفون جدید با انتخاب رنگ های متنوع آماده خواهد شد، اگرچه خوشبختانه برای طرفداران طراحی سطح بالا، دستگاه از “آلومینیوم آنودایز شده” ساخته خواهد شد که با بدنه iPhone 5c دارای بدنه پلاستیکی براق مغایر است.

آیفون جدید

هر دو سایز حدود 7.5 میلی‌متر ضخامت خواهند داشت و در حالی‌ که معرفی آیفون در سال گذشته (که دو دستگاه جدید و قابلیت‌های جدیدی همچون Touch ID و انتخاب رنگ طلایی را به همراه داشت) پیشرفت چشمگیری از زمان معرفی آیفون اصلی در سال 2007 بود، مسلماً مسائل جدیدی برای هیجان‌ زده شدن در اواخر امسال وجود خواهد داشت.

فارغ از گزارش Mac Otakara، گزارش شده است آیفون جدید با دوربین پشتی 10 مگاپیکسلی، پردازنده A8 و iOS 8 همراه می شود که در اواخر امسال معرفی خواهد شد.

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا