ساختمان کنفرانس معرفی آیفون 6 + دعوتنامه این مراسم

امروز اپل دعوت نامه هایی را به صورت رسانه ای منتشر کرد که تاریخ نوشته شده روی آن مربوط به 9 سمپتامبر روز معرفی آیفون6 می باشد ، در این دعوت نامه جمله معروفی که شعار ساعت های هوشمند آی واچ محصول شرکت اپل می باشد نوشته شده است : “هرچه در مورد این بگوییم کم گفتیم” . به نظر می رسد زمان دقیق این رویداد ساعت 10 صبح به وقت اقیانوس آرام خواهد بود.

9_9_14_event_big

شرکت اپل امروز دعوت نامه هایی را برای رویداد بزرگ معرفی آیفون6 آماده کرد که طبق پیش بینی ها در این رویداد دستگاه های wearable نیز معرفی خواهند شد. طبق این دعوت نامه اپل در حال برنامه ریزی برای این رویداد در ساختمانی در مرکز فلینت می باشد این ساختمان در دانشگاه  De Anza در کوپرتینو می باشد ، همان محلی که استیو جابز 30 سال قبل در آن جا مک بوک اولیه شرکت اپل را معرفی کرد.

به نظر می رسد برای این رویداد بزرگ اپل در حال ساخت یک ساختمان عظیمی در محوطه دانشگاه می باشد . یکی از اعضای انجمن MacRumors  تصاویری از این ساختمان ارسال کرده که نشان می دهد نمای بیرونی آن سفید رنگ است ، همچنین این ساختمان سه طبقه بوده و توسط یک سری مامور امنیتی از آن مواظبت می شود. قبلا که در مورد ساختمان از مدیران سوال شده بود جواب دادند که ساختار آن مطابق خواسته های مشتریان و کاربران اپل و طبق پیشنهادات آن ها خواهد بود تا این رویداد به باشکوه ترین شکل ممکن صورت گیرد.

flintcenter

تصویری از ساختار امنیتی ساختمان مخصوص معرفی آیفون6 که در تاریخ 20 آگوست گرفته شده است.

اپل سال هاست که در مرکز فلینت رویدادی را برگزار نمی کند ، و بازگشت او دقیقا به همان مکانی که اولین مک بوک را معرفی کرده است می تواند در نوع خود جالب باشد. مرکز فلینت نسبت به سایر مکان هایی که اپل از محصولاتش پرده برداری کرد مانند مرکز  Yerba Buena و دانشگاه کوپرتینو ظرفیت بیشتری دارد و نشان می دهد افراد بیشتری به این مراسم دعوت خواهند شد.

در اوایل سال جاری رئیس اپل آیتونز Eddy Cue گفت که ، اپل در طی 25 سال اخیر بهترین و با کیفیت ترین خط تولید را در مورد آیفون6 داشته است و تیم کوک وعده داده است که محصول جدیدش بهترین محصول سال های اخیرش باشد و رویداد معرفی آن نیز به همان میزان باشکوه و بزرگ باشد.

در دعوت نامه های رسانه ای این رویداد بزرگ یک پیام مرموزی وجود دارد که گفته است “هرچه در مورد این بگوییم کم گفتیم” و به نظر می رسد منظور از پیام این است که در روز نهم سمپتامبر در رویداد باشکوه معرفی آیفون6 دستگاه پوشیدنی اپل یا ساعت های هوشمند نیزمعرفی خواهد شد.

این هنوز مشخص نشده است که آیا اپل طبق روال سال های گذشته قصد دارد این مراسم را در اپل تی وی و وب سایت خود به صورت زنده نمایش دهد یا نه ولی ما به شما قول می دهیم می توانید تحت هرشرایطی در صفحه توئیتر MacRumors.com از طریق حساب کاربری MacRumorsLive این مراسم را ببینید.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا