ساخت صفحه نمایش 4.7 اینچ آیفون 6 از ماه می آغاز می‌شود

بر اساس گزارشی تازه از رویترز، ساخت صفحه نمایش 4.7 اینچی آیفون بعدی از یک ماه دیگر و دقیقا در ماه می شروع خواهد شد. به نقل از منابع درز کننده این خبر، کارخانه سازنده Japan Display و دیگر سازندگان در حال آماده سازی امکانات و منابع خود هستند و از ماه دیگر پنل‌ها را تولید خواهند کرد.

foxconn-production

ساخت صفحه نمایش 5.5 اینچ با تاخیر

متاسفانه کسانی که در پی اندازه بزرگتر آیفون با صفحه نمایش 5.5 اینچی هستند، به نظر می‌آید به دلیل مشکلات تولیدی اپل مجبور شده تولید این صفحه نماش را به تاخیر بیاندازد. رویترز گزارش می‌دهد که تولیدکنندگان هم‌اکنون با مشکلاتی مواجه هستند و ممکن است ساخت صفحه نمایش بزرگتر برای چند ماه به عقب بیفتد.

در اینجا کمی از گزارش تازه رویترز را می‌خوانیم:

تولیدکنندگان همکار با شرکت اپل در اویل ماه می شروع به تولید صفحه نمایش 4.7 اینچی آیفون بعد خواهند کرد، و انتظار می‌رود در پاییز همین سال این محصول در دو اندازه صفحه نمایش 4.7 اینچ و احتمالا 5.5 اینچ رونمایی شود، منابع گفته‌اند که به دلیل مشکلات تولیدی احتمالا تولید صفحه نمایش 5.5 اینچی کمی تاخیر خواهد داشت.

منابع می‌گویند که انتظار می‌رود هر دو مدل آیفون 6 با تکنولوژی پنل‌های in-cell آماده شوند، این تکنولوژی اجازه می‌دهد که صفحه نمایش نازک‌تر و استاندارد شود.

اما با توجه به سختی و مشکلات در راه ساخت صفحه نمایش 5.5 اینچی با این تکنولوژی، ممکن است تنها نسخه 4.7 اینچ از این تکنولوژی بهره لازم را ببرد.

با توجه به منابع خبری درز شده در گذشته، شرکت های Japan Display ،Sharp Corp ،Sharp Corp در ساخت صفحه نمایش مشارکت خواهند داشت. شرکت سازنده Japan Display از همگی زودتر کار خود را شروع خواهد کرد و در ماه می ساخت صفحه نمایش 4.7 اینچ را کلید می‌زند و دیگر شرکت‌های سازنده از ماه ژون وارد این عرصه خواهند شد.

iphone-6-size-chart

هفته گذشته شرکت ژاپنی Nikkei خبر داد که اپل به دنبال عرضه و رونمایی دو مدل آیفون با صفحه نمایش 4.7 و 5.5 اینچ در ماه سپتامبر همین سال میلادی می‌باشد. همچنین نام سه شرکت ساخت صفحه نمایش نسل بعدی آیفون را نیز منتشر کرد، همچنین گفت که پنل این صفحه نمایش نسبت به نسل قبل از رزولوشن بالاتری بهره خواهد برد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا