کنترل کردن دستگاه تهویه هوا از طریق گوشی هوشمند شما

دستگاه تهویه هوا را میتوان در خانه از طریق آیفون کنترل کرد . به طوری که از طریق آیفون آن را روشن کرد . این سیستم تهویه هوا دارای ترموستات هوشمند است و میتواند بر اساس رفتار ما و همچنین سیستم های روشنایی به طور مستقیم و با توجه به نیاز ما عمل کند  .

چند ماه پیش شرکت Quirky+GE یک واحد تهویه هوا که میتوان از طریق گوشی آن را کنترل کرد معرفی نمود. با این حال ، اگر بدون برق بخواهیم از آن استفاده کنیم ، کیت Smart WiFi AC نیز همراه این دستگاه وجود دارد که میتواند از طریق امواج بیسیم آن را شارژ کرد .
iPhone-AC

کیت ThinkEco SmartAC قطعه کوچک و بسیار مفید است که آیفون شما را به دستگاه تهویه هوا متصل میکند . SmartEco به عنوان یک ماژول واسطه است که در بین واحد های تهویه هوا و خروجی دیوار نصب شده و عمل می کند . سیستم متصل به  شبکه Wi-Fi است و اجازه می دهد سیستم خنک کننده از طریق نرم افزار در iOS یا اندروید کنترل می شود. همچنین این دستگاه برای کسانی که می خواهند زمانی که دور از خانه هستند از درجه حرارت هوای داخل خانه با خبر شوند به کار میاید و میتوان به راحتی از وضعیت آن با خبر شد . دارندگان این دستگاه میتوانند از طریق نرم افزار برای کنترل کردن سیستم   زمانی که در کنار آن حضور ندارند استفاده ککند . به عنوان در تعطیلات

airconditioning-inline1-660x5351

مزایای اضافی نیز در کنار دستگاه ارائه شده است . این امر بیشتر میتواند نظر کسانی که از مصرف برق بالایی دارند و هزینه های زیادی را بابت آن میپردازیند جلب کند . برنامه SmartEco در مجموع در حال حاضر دستگاه مفیدی به حساب میاید که میتواند روزانه کاربران زیادی رو به سمت خود بیاورد. مخصوصا برای کاهش مصرف انرژی برق.

قیمت کل این دستگاه  $140 است . اما این شرکت احتمالاً این محصول را با قیمت $120 و با کمی تخفیف بفروشد . قطعاً به زودی این دستگاه در سراسر جهان مورد استفاده قرار خواهد گرفت وخرید آن به یک امر ضروری تبدیل خواهد شد.

Redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا