تیم کوک در لندن و بازدید از اپل استور بزرگ گاردن

طبق گزارش سایت Telegraph مدیر عامل شرکت اپل آقای تیم کوک روز جمعه یک دیدار غیر منتظره ای را از خرده فروشی های سنتی اپل در لندن داشت و همچنین از خرده فروشی بزرگ اپل در شهر كاونترى  یعنی فروشگاه Garden دیدن کرد. این فروشگاه یک نوع جاذبه توریسنی و فروشگاه مردمی در لندن محسوب می شود.  همچنین مدیر اجرایی اپل نشستی را با مجلات انگلیسی پیرامون اپل واچ داشت ، و اطلاعات جذاب تری را درباره وسیله هایی که در آینده نزدیک عرضه می شوند و قرار است رویداد رسانه ای نهم مارس برای معرفی آن ها طر احی شود ارائه کرد.

Tim-Cook-Convent-Garden-London

 

تیم کوک در این کنفرانس همچنین ادعا کرد که در کنار یک سری ویژگی های اپل واچ که همه از آن اطلاع دارند مانند نمایش ساعت ، کیت های تناسب اندام و سلامتی ، کرنومتر بودن ویژگی های دیگری نیز دارد که از جمله آن ها این است که می توان به عنوان کلید ماشین از آن استفاده کرد و دیگر مجبور نیستیم همیشه حواسمان باشد کلید ماشین را به همراه داشته باشیم. او گفت:

شاید خیلی از مردم باشند که بگویند مردم فقط به دلیل اینکه مارک این ساعت اپل است آن را خواهند خرید اما من مطمئن هستم اگر با ویژگی های فوق العاده اپل واچ آشنا شوند می بینند که خیلی دلایل دیگری وجود دارد که مانند آیفون به آن عشق بورزند.

 

همچنین مدیر اجرایی اپل در ادامه مصاحبه خود  در میان کارکنان خرده فروشی بزرگ Garden افزود که برخلاف سایر دستگاه های شرکت اپل اپل واچ پیش فروش نخواهد شد و به صورت مستقیم وارد خرده فروشی ها می شود. همچنین پیرامون شایعات واگذاری این خرده فروشی توضیح داد و گفت ما هرگز جایی را که افرادی در آن مشغول تلاش برای موفقیت اپل هستند واگذار نخواهیم کرد. او گفت که به علت افزایش تجربه فروشگاه گاردن روی آن به عنوان اولین فروشگاه ها برای عرضه اپل واچ در ماه آوریل حساب خواهد شد.

در طی این بازدید یکی از کارکنان  فروشگاه گاردن از تیم کوک سوال کرد که بزرگ ترین دستاورد شما در طی یک سال گذشته چه بوده است؟ او گفت که به نظر من این موضوع که توانستیم نشان دهیم طرفدار حقوق بشر ، محیط زیست و حریم خصوصی افراد هستیم و بیش از هرچیز دیگری این سه اصل را سرلوح خود قرار می دهیم وی همچنین فروشگاه گاردن را به عنوان یکی از محبوب ترین فروشگاه های محصولات اپل در جهان ستود.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا