کپی کردن موزیک از آیفون به اپل واچ به صورت مستقل ازآیفون

در این پست شما یاد می گیرید که چطور می توانیم آهنگ های آیفون را در چند مرحله ساده درون ا7ل واچ کپی کنیم و مستقل از آن به این آهنگ ها گوش دهیم. اپل واچ با وجود اینکه خیلی کوچک است می تواند برای شما خیلی کارساز باشد مثلا می تواند به عنوان یک آیپاد جدید عمل کند و به شما اجازه بدهد آهنگ گوش دهید ، می توانید هندزفری در گوش خود بگذارید یا اینکه هندزفری بلوتوثی به آن وصل کنید و روی مچ دستتان آهنگ را پلی کنید و راحت به آهنگ ها گوش دهید یا اینکه به آن بلندگو وصل کنید.

در حالیکه اپل واچ به شما اجازه می دهد بدون اینکه لازم باشد آهنگ ها را کپی کنید به کتابخانه موسیقی آیفون خود گوش دهید ، ولی خب کپی کردن به این درد میخورد که وقتی آیفون در اطراف شما نیست به صورت مستقل توسط اپل واچ آهنگ گوش دهید ، 2 الی 8 گیگابایت حافظه در اپل واچ به شما اجازه می دهد در حدود 500 آهنگ را داشته باشید و به آن گوش دهید . خب ببینیم چطور  می توان این کار را انجام داد:

1) ابتدا برنامه اپل واچ در گوشی آیفون خود را اجرا کنید.

2) روی Music بزنید ، همه چی تا اینجا راحت بود ؛ مگه نه؟

IMG_0419

3) روی Playlist Limit بزنید و تعیین کنید که دوست دارید اپل واچ چگونه حافظه خود را مدیریت کند ، به عنوان مثال انتخاب کنید که دوست دارید چقدر از آهنگ ها طی همگام سازی کپی شود ، و ظرفیتی از حافظه را که می خواهید کپی صورت بگیرد انتخاب کنید.

IMG_0420

4) حالا وقت این است که تصمیم بگیرید ، که با انتخاب گزینه Synced Playlist می خواهید موسیقی آیفون شما با ساعتتان همگام سازی شود ، این یک مرحله ای است که تمامی آهنگ ها انتخاب می شوند و تا حافظه ای که خودتان انتخاب کرده اید کپی می شوند . این راه راه چندان ایده آلی نیست ، اما می تواند کارساز باشد.

توجه:شما می توانید یک  playlists ای در آیفون خود از آهنگ های مورد علاقه خود ایجاد کنید (توسط برنامه موسیقی آی او اس)

5) عقب بنشینید و منتظر بمانید . این کار چندان سریع نیست. توجه کنید که موزیک ها تا زمانی کپی می شوند که اپل واچ شما شارژ داشته باشد.

IMG_0422

 

حالا کار کپی کردن انجام شده و می توانید به راحتی توسط هندزفری بلوتوثی یا بدون هندزفری به آهنگ های خود در اپل واچ گوش دهید.

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا