ویژگی های جدید در دستیار صوتی کورتانا ویندوز 10

مایکروسافت تلاش زیادی برای عرضه یک سیستم عامل ایده آل با ویژگی های منحصر به فرد انجام داده است . همچنین قصد دارد که ویندوز 10 را بر روی گوشی های هوشمند نیز عرضه کند که گفته می شود در گوشی های لومیا جدید شاهد سیستم عامل ویندوز 10 خواهیم بود . این گوشی در نوامبر (آبان) عرضه می شود  . همچنین به تازگی این کمپانی ویژگی جدید دستیار صوتی کورتانا را معرفی کرد.

ویژگی ارسال پیام و اطلاع از تماس های از دست رفته در دستیار صوتی کورتانا ویندوز 10 اضافه شد

به به روز رسانی جدید ویندوز 10 ، دستیار صوتی کورتانا به روز شده است و دارای ویژگی های جدید از جمله امکان ارسال پیام و مطلع شدن از تماس های از دست رفته می باشد . در آینده از ویندوز 10 و ویژگی های جدید آن بیشتر خواهیم شنید ، گفته می شود با هر به روز رسانی جدید این ویندوز یک ویژگی جدید به آن اضافه می شود . این ویندوز به زودی در گوشی های هوشمند نیز در دسترس خواهد بود که گوشی لومیا شما را تبدیل به کی کامپیوتر کوچک با ویندوز 10 می کند.

2015-10-21_151101

نسخه دسکتاپ 10572 با ویژگی های جدید کورتانا برای کاربران منتشر شده است البته این ویژگی در حال حاضر برای گوشی های ویندوزی غیر قابل دسترس است . شما با استفاده از این قابلیت بدون استفاده از گوشی هوشمند خود و دست زدن به او پیام های خود را ارسال کنید.

پس از ارسال پیام از طریق دستیار صوتی ، پیام ارسال شده بر روی گوشی شما نمایش داده می شود . برای ارسال پیام پیام شکا باید از به روز ترین ویندوز نسخه موبایلی و نخسه به روز ویندوز 10 استفاده کنید . شما همچنین با استفاده از کورتانا می توانید از اطلاعیه های تماس از دست رفته خود خود مطلع شوید . همچنین از این ویژگی می تواند در نوت بوک استفاده کنید.

نسخه نهایی ویندوز 10 برای گوشی های هوشمند اوایل ماه نوامبر برای گوشی های لومیا 550، 950 و یا لومیا 950XL منتشر می شود . همچنین سیستم عامل OS برای مدل دیگر گوشی لومیا در ماه دسامبر (آذر) در دسترس خواهد بود.

علاوه بر اضافه شدن ویژگی های جدید دستیار صوتی کورتانا ، در به روز رسانی جدید برخی از مشکلات ویندوز 10 رفع شده است . همچنین امکان ذخیره نقشه های آفلاین بر روی حافظه ، استفاده از اسکایپ و برنامه پیام رسان مایکروسافت برای تماس های ویدیویی اضافه شده است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا