چالش میان Cortana مایکروسافت و Siri اپل

بیایید با این قضیه روبه رو شویم ، ما کاملا آگاهیم که شرکت مایکروسافت بسیار علاقه مند به تمسخر دیگران و مقایسه سهل انگارانه محصولات خود با سایر محصولات رقیب در اکثر آگهی های بازرگانی عجیب خود است. آخرین مثال از این موضوع مربوط به نخستین ویدیوی آگهی بازرگانی مربوط به گوشی های هوشمند مایکروسافت با ویندوز 8.1 بود که گوشی های ارزان قیمتی به نام Nokia Lumia 530 بودند.

Microsofts-Cortana-challenges-Apples-Siri-to-a-duel-in-this-video-ad-guess-whos-victorious

اما به نظر می رسد که شرکت مایکروسافت یک گرسنگی سیری ناپذیری در مقابل این جنگ ها با شرکت های مختلف دارد ، به خاطر اینکه یک بار دیگر در آگهی بازرگانی خود در مقابل رقبای دیرینه خود قرار گرفته است. اینبار شرکت اپل مجبور شده است که وارد این رقابت شود. این موضوع از زمانی آغاز شده است که شرکت مایکروسافت دستیار ثوتی شرکت خود یعنی اپلیکشن  Cortana  را در مقایسه با دستیار صوتی شرکت  کوپرتینو اپلیکشن  Siri شرکت اپل در آگهی بازرگانی جدید خود قرار داده است ، که این اپلیکشن همراه با ویندوز 8.1 عرضه شده است . این آگهی بازرگانی Nokia Lumia 635 و iPhone 5s را مقابل یکدیگر قرار داده است.

بنابرین ، می توانید حدس بزنید چه کسی در این آگهی بازرگانی مانند پادشاه تاج گذاری می کند؟! ما سه حدس ممکن را پیش پای شما قرار می دهیم که در ابتدا دو مورد اول به حساب نمی آیند! لطفا بدون تعصب به این موضوع توجه کنید.

در این ویدیو میکروسافت نشان می دهد که اپلیکشن جدید ابزار صوتی  این شرکت در زندگی روزمره افراد کاربرد بیشتری نسبت به برنامه siri شرکت اپل دارد . ابتدا سوالاتی در مورد چندین کار ساده و چند کار پیچیده که  Cortana  به سادگی آن ها را انجام می دهد پرسیده می شود و  ابزار صوتی شرکت اپل پاسخ می دهد :” اوه من نمی توانم این کار را انجام دهم.” یا ” من به هیچ وجه نخواهم توانست این کار را انجام دهم .” خب ، ما کاملا مطمئنیم که خیلی از کارهای که مایکروسافت در این آگهی بازرگانی ادعا می کند اپلیکشن Siri اپل قادر به انجام آن نیست می تواند انجام دهد اما خب دوباره یادآوری می کنیم که بیان هیچ چیزی در یک آگهی بازرگانی ممنوع نیست!

 phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا