Couria توئیکی به منظور ارسال پاسخ سریع در iOS 8 می‌آید

با فقدان biteSMS، نیازی مجزا به ابزاری برای پاسخگویی احساس می‌شود، به خصوص به منظور ارسال پاسخ سریع در پیام‌های متنی. Couria توئیکی ملزومانه برای ارسال پاسخ و پیام‌های جدید است که برای اولین بار در آی او اس 7 آغاز به کار کرد.

1

امروز، Qusic، توسعه دهنده‌ی این توئیک، جلوه‌ای کوچک از پروژه‌ای که روی آن کار می‌کند را در توئیتر منتشر کرد. حال نگاهی کوتاه به آن می‌اندازیم.

اگر نسخه‌ی iOS 8 Couria چیزی شبیه نسخه‌ی iOS 7 آن باشد، آنگاه کاربران با افزونه‌ی کم حجمی روبرو خواهند بود. می‌توانید ویدیوی بررسی من از iOS 7 آن را نگاه کنید:

برای استفاده از پاسخ سریع، کاربران می‌توانند از اعلان‌های بنری یا اعلان‌های صفحه‌ی قفل بهره گیرند. برای پیام جدید سریع، کاربران می‌توانند ژسچری برای باز کردن پنجره‌ی نوشتن پیام جدید ایجاد کنند.

این جا هم می‌توانید گفته‌های من بر اساس پتانسیل این توئیک در iOS 7 را بررسی کنید:

Couria وعده‌های زیادی به کاربران داده که انجام هیچ کدام از آن‌ها بدون فراهم سازی زمینه‌هایی برای پیشرفت ممکن نیست. بعضی‌ها ممکن است در مورد ظاهر توئیک شکایت داشته باشند و معتقد باشند که این توئیک همچنان برای رسیدن به biteSMS در بخش طراحی و پرداخت ناقص است.

متاسفانه biteSMS دیگر حداقل در آینده‌ی نزدیک وجود نخواهد داشت. حال درها کاملاً برای ورود برنامه‌ای جدید که به منظور پر کردن جای خالی توئیکی که یکی از بزرگ‌ترین توئیک‌ها در تاریخ عصر جیلبریک بود باز است.

فکر می‌کنم نباید انتظار داشته باشیم Couria جانشین تمام عیاری برای biteSMS باشد چون این انتظار توقعی بیش از اندازه برای هر توسعه‌دهنده‌ای است. اما امید دارم Couria بتواند تجربه‌ای معادل تجربه‌ی ارسال پاسخ و پیام جدیدی که در biteSMS داشتیم را برآورده کند.

در مورد Couria و توانایی‌های آن چه فکری می کنید؟ آیا پیگیر برنامه‌های Qusic برای توئیکش بوده‌اید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا