جدیدترین جزئیات ایجاد شده در iOS 8 Beta 3 بهمراه عکس

پس از انتشار آخرین نسخه از iOS 8 یعنی iOS 8 Beta 3 ، ما در بین خودمان آن را مورد بررسی قرار داده و جزئیات جدید ایجاد شده در آن را برای شما بازبینی میکنیم . با ما همراه باشید…

beta-3-changes-main1

App Analytics – نرم افزار تجزیه و تحلیل

App-Analytics12

در iOS 8 Beta 3  شما هم اکنون میتوانید از این گزینه ، داده های خود را تجزیه و تحلیل کرده و از خود نرم افزار به اشتراک بگزارید ، با فعال کردن آن برنامه ها بهبود یافته وایجاد تغییرات ، که موجب افزایش تجربه کلی کار با این گذینه برای کاربران میشود .

Tweaked ‘Clear’ Button In Notification Center – دکمه بهینه سازی ‘ پاک کردن’ در مرکز اعلان ها

Clear-21

دکمه ‘پاک کردن’ در مرکز اعلان ها که اجازه می دهد تا شما اطلاعیه یک برنامه خاص را نادیده بگیرید ، با کمی لمس کردن دریافت شده ،  و خارج از صفحه تنظیمات مربوط به خود قابل نظارت نبوده ، این ممکن است در ابتدا برای متوجه شدن سخت باشد ، اما کم کم درک آن برای کاربران آسان میشود .

به غیر از دکمه لمس کردن ‘پاک کردن’ ، شما هم اکنون می توانید اطلاعیه های فردی را به عنوان X ایجاد کرده .

Enable / Disable Handoff Feature – فعال کردن / غیر فعال کردن ویژگی دست به دست کردن یا همان انتقال

Handoff

iOS Beta 3 به شما این امکان را میدهد که به طور کامل بر روی آن نظارت داشته باشد ، کاربران میتوانند به راحتی آن را خاموش و روشن کنند ، ما مطمئن هستیم چرا که هر کسی مایل به انجام این کار نیست ، اما در صورت استفاده نکردن از آن حد اقل میتوان برای کاهش مصرف باتری آن را غیر فعال کرد .

New iCloud Drive Upgrade Popup – درایو جدید قابل ارتقاء فضای ابری

iCloud-Drive

فضای ابری آن که به عنوان ذخیره سازی اطلاعات دستگاه شما را میدهد ، در iOS 8 Beta 3 گسترش یافته و استفاده کاربران از آن را بیشتر و بیشتر خواهد کرد .

به محض این که شما برای اولین بار iOS 8 Beta 3 رو اجرا میکنید ، یه پنجره استقبال برای استفاده از فضای ابری برای شما نمایش میدهد که میتوانید در جا از آن استفاده کنید.

Automatically Keep Photos / Videos In Messages – عکس ها / فیلم ها ، به صورت خودکار در پیام ها نگه دارید

Messages

پیام های جدید را به صورت خودکار نگه دارید برای استفاده از آن در منوی Settings > Messages  ، در حال حاضر اجازه می دهد تا عکس ها و فیم هایی که  برای کاربران ارسال می شود را به  به صورت خودکار ذخیره کند . این یکی از ویژگی های دستی است که میتوانید بر اساس نیاز خود آن را فعال یا غیر فعال کنید .

New Wallpapers – تصویر های جدید پس زمینه

New-Wallpapers1

iOS 8 Beta 3 همراه با تصاویر پس زمینه جدید برای آیفون و آیپد . ما مطمئن قطعا در iOS 8 کامل توسط اپل تصاویری بیشتری نیز قرار خواهد گرفت .

Enable / Disable QuickType Keyboard – فعال کردن / غیر فعال کردن صفحه کلید تایپ سریع

QuickType1

از این پس میتوانید برای فعال یا غیر فعال کردن کیبورد تایپ سریع میتوانید از منوی Settings > General > Keyboards.  روی آن تغییرات اعمال کنید .

Time Duration For Recently Deleted Photos – مدت زمان برای عکس های پاک شده اخیر

Delete-Photos

در iOS 8 با پاک کردن عکس های خود باعث نمیشود که برای همیشه آن ها را از دست بدهید بلکه آن ها در پوشه ای به نام عکس های پاک شده اخیر قرار خواهد گرفت . میتوان با مشخص کردن زمان معین برای آن پوشه که در تاریخ مشخص شده توسط خود کاربر تعیین شده موچب به حذف آن پوشه شود .

Minor UI Changes In Weather App – تغییرات گرافیک محیطی در برنامه آب و هوا

Weather-21

تغییرات ظاهری اندکی در برنامه آب و هوا در چگونگی نمایش دادین وضعیت آن . همان طور که در تصویر میبینید ، تغییر کوچکی است اما خب بلاخره میشه گفت تغییر کرده است . خب این بود از ویژگی های جدید در iOS 8 Beta 3

Redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا