Crisp: یک قالب ایمیل تمیز و ساده برای صفحه کلیدهای ios

Crisp که به عنوان یک برنامه ی جهانی برای آیفون، آیپاد لمسی و آیپد در دسترس است

چند بار در روز و یا هفته، یک ایمیل کاملاً یکسان را، به مردم ارسال می کنید؟ این معمولاً یک پاسخ تکراری به سوالاتیست که اغلب پرسیده می شوند و یا شاید آن یک قسمتی از اطلاعات شخصی، نظیر آدرس شما باشد. اگر شما از ایمیل استفاده می کنید، احتمالا باید بدانید که من دقیقاً درباره ی چه چیزی صحبت می کنم.

Crisp
نرم افزار Crisp، برنامه ی جدیدی که امروز در فروشگاه برنامه موجود می باشد، قصد دارد تا با تأمین یک قالب ایمیل تمیز و ساده برای صفحه کلید، در حل این مسئله کمک نماید

مفهوم پشت نرم افزار Crisp، چیز جدیدی نیست. احتمالاً ده ها صفحه کلید در فروشگاه برنامه وجود دارد که این کار را تا حدی، بصورت مشابه انجام می دهند، اما Crisp این کار را بسیار ساده و با ظرافت انجام می دهد.

بعد از نصب برنامه، شما باید یک یا چند پوشه ایجاد کنید. این پوشه ها شما را قادر می سازند تا قالب ها را بر اساس گروه، طبقه بندی نمایید. سپس برای هر پوشه، یک یا چند قالب درست کنید و اگر قالب هایی وجود دارند که شما بصورت مداوم استفاده می کنید، آن ها را بصورت favorite در آورید.

برای استفاده از یکی از قالب ها، به صفحه کلید Crisp بروید و یکی از favorite های خود را انتخاب نمایید، یا اینکه به یک پوشه بروید. کافیست بر روی قالبی که قصد استفاده از آن را دارید، ضربه بزنید و آنگاه ایمیل یا پیام شما بصورت خودکار، در آن قرار می گیرد.

حتی بهتر اینکه، زمانی که شما قالب را وارد کردید، Crisp بصورت خودکار به صفحه کلید بعدی بر روی دستگاه ios شما می رود. این مسئله ممکن است پیچیده باشد، اما در نظر بگیرید که صفحه کلید اصلی خود را در بالا و Crisp را در قسمت پایین دارید، و درست زمانی که قالب خود را وارد نمودید، Crisp بصورت خودکار به صفحه کلید رایج شما می رود، و این به نظر من یک ویژگی هوشمند است چراکه در زمان شما صرفه جویی می کند و مهم تر از آن، شما را از سردرگمی ناشی از جابجایی میان صفحه کلیدهای متعدد می رهاند.

Crisp تنها برای ایمیل مفید نیست. این برنامه همچنین برای تمام برنامه هایی که از ورودی متن پشتیبانی می کنند (نظیر پیام ها، فیس بوک، توییتر و غیره) نیز سودمند است.

همچنین لازم به ذکر است که این برنامه فقط برای قطعه های کوچک متن ایجاد نشده است، بلکه از تمام اندازه های قالب، شامل ایمیل های بزرگ حاوی چند پاراگراف، لینک ها و شکلک های emoji، نیز پشتیبانی می کند.

Crisp که به عنوان یک برنامه ی جهانی برای آیفون، آیپاد لمسی و آیپد در دسترس است، با استفاده از iCloud، قالب های شما را در سرتاسر دستگاهتان بصورت یکپارچه همگام سازی می کند.

این برنامه به دسترسی کامل نیاز ندارد، بنابراین هر قالبی که بر روی دستگاه شما وجود دارد، بر روی دستگاه شما باقی می ماند و با یک شخص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود.

همانطور که قبلاً ذکر شد، Crisp در حقیقت هیچ چیز جدیدی را ارائه نمی کند، اما همان کارهای قبلی را بسیار ظریف و ساده انجام می دهد که این ویژگی برنامه ی Crisp را به یک توصیه ی مناسب برای شخصی که به دنبال آن نوع از صفحه کلید است، تبدیل می کند.

Crisp با قیمت 1.99 دلار در فروشگاه برنامه موجود می باشد.

.idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا