مشتریان بیشتری تمایل به پیش خرید آیفون 6 دارند

آیا شما حاضر هستید مقدار زیادی پول نقد برای خرید یک گوشی هوشمند پیش از دیدن آن پرداخت کنید؟ اگر این گوشی آیفون 6 که مدت هاست پیش از ورودش به بازار توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است باشد چطور؟ بر اساس یک نظر سنجی انجام شده توسط  Robert W. Baird ( یک شرکت بین المللی که کسب درآمد شرکت های بزرگ را مدیریت می کند .) ماه گذشته 6.8 درصد از افرادی که در این نظر سنجی شرکت داشتند گفتند که حاضرند بدون اینکه حتی یک بار آیفون 6  را ببینند آن را خریداری کنند.

Survey-shows-more-consumers-willing-to-buy-Apple-iPhone-6-sight-unseen

این در حالی است که در نظر سنجی دیگری که مدت ها قبل در ماه فوریه انجام شد تنها 4.4 درصد از شرکت کنندگان حاضر بودند این گوشی را بدون اینکه ببینند خریداری کنند. ( در هر دو نظر سنجی 1000 نفر شرکت داشتند. )

نکته جالب در مورد این نظر سنجی این است که تعداد افرادی که اعلام کردند بدون دیدن آیفون 6 حاضر هستند آن را خریداری کنند بیش تر  از کسانی است که بعد از معرفی اولیه آیفون 5s گفته بودند که می خواهند آن را بخرند.

** این بخش رو دنبال کنید : بازی آیفون بخش جالبیست راجب بازی آفون

از میان کسانیکه که تمایل خرید خود را برای گوشی آیفون 6 بدون دیدن آن بیان کردند 34.4 درصد افرادی بودند که قبل از آمدن این مدل در حال حاضر صاحب سایر مدل های آیفون هستند.

و کسانیکه قبلا تجربه این را داشته اند که مدل پایین تر آیفون را با مدل جدید تر تعویض کنند برای خرید آیفون6 خود را مشتاق تر نشان دادند و این نشان از مورد اعتماد بودن این محصول شرکت بزرگ اپل یعنی آیفون درمیان مردم می باشد.

آیا شما نیز مایل هستید بدون اینکه حتی یک بار این گوشی را از نزدیک ببینید بابت خرید آن هزینه پرداخت کنید؟ در تاریخ نهم سمپتامبر شرکت اپل طی یک رویداد شکوهمند از این محصول فوق العاده خود پرده برداری خواهد کرد.

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا