سیانوژن: کاربران ما از ویندوز موبایل و بلک بری هم بیشتر هستند

سیانوژن بیشتر از ویندوز موبایل و بلک بری متقاضی دارد

بر اساس گفته‌های یکی از کارمندان سیانوژن به نام ادنان بگوویچ در رویداد توسعه دهندگان Seattle Code Rush روز شنبه، این شرکت با ۵۰ میلیون کاربر در سراسر جهان بیشتر از ویندوز موبایل و بلک بری متقاضی دارد. اوضاع مانند دسامبر سال ۲۰۱۳ برای سیانوژن خوب پیش می‌رود.

Cyanogen-We-have-more-users-than-Windows-Mobile-and-BlackBerry-combined

سیانوژن که در ابتدا تنها برای گوشی‌های روت شده در دسترس بود اکنون به طور پیشفرض بر روی تعداد محدودی از تلفن‌های هوشمند وجود دارد. در حقیقت گوشی OnePlus One اولین بار با این پوسته معرفی شد. پس از آن با قرار دادی که میان سیانوژن و یک شرکت هندی به نام Yu Yureka بسته شد، OnePlus One مجبور شد تا به سراغ طراحی پوسته‌ی خودش برود.

مهمترین ویژگی سیانوژن دادن امکانات و گزینه‌هایی است که پیش از این برای شخصی سازی در اندروید وجود نداشتند، اما با این پوسته اکنون کاربران می‌توانند دستگاهشان را آن طور که می‌خواهند شکل دهند.

بحث‌های زیادی در مورد علت اشاره‌ی بگوویچ به ویندوز موبایل به جای ویندوز فون وجود دارد. شاید به این دلیل باشد که ویندوز ۱۰ هنوز عرضه نشده و ویندوز موبایل هم سال‌هاست که سیستم عاملی از دست رفته می‌باشد.

با این حال نکته‌ای اصلی این است که سیانوژن بر روی شمار زیادی از تلفن‌های همراه اجرا می‌شود. البته این تعداد هنوز آن قدر زیاد نیست که موجب نگرانی گوگل شود، و شاید هم سیانوژن هیچ گاه آن طوری که مدیر عامل آن کرت مک‌مستر می‌خواهد تفرقه برانگیز نشود.

با این حال با در نظر داشتن شروع بی سر و صدای آن، سیانوژن پروژه‌ای موفق بوده و به این زودی‌ها شکست نخواهد خورد.

phonearena.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا