نگرانی ها پیرامون تاخیر در عرضه آیفون 6 با صفحه 5.5 اینچ

طبق گزارش تحلیل گر KGI با توجه به مسائل مربوط به بزرگ تر کردن صفحه نمایش آیفون در مدل 4.7اینچی ,ممکن است عرضه نسخه 5.5 اینچی آن تا سال 2015 تاخیر داشته باشد.

iphone-6-front-back-800x536
Ming-Chi Kuo :
محدودیت های مربوط به تولید آیفون6 “4.7اینچی” که در عملکرد آن تاثیرگذار است مربوط به سلول های صفحه یا پنل لمسی و محفظه فلزی آن است.با افزایش اندازه سلول های پنل لمسی میزان حساسیت لبه های این پنل نسبت به لمس هم بالاتر می رود.علاوه بر این با ساخت آیفون6 دارای محفظه فلزی محدودیت هایی در انتخاب رنگ آن نیز وجود خواهد داشت.

Kuo اضافه میکند که این مشکلات با تولید آیفون6 “5.5 اینچی” بیشتر خواهد شد.با وجود اینکه نگرانی های جدید به نگرانی های اولیه درباره صفحه نمایش های یاقوتی در ابزار بزرگتر اضافه شده است،تحلیل گرها بر این باورند که آیفون6 “5.5 اینچی” ممکن است تا پایان سال 2014 هم راه اندازی نشود و یا ممکن است بعد از ماه اکتبر به تعداد محدودی عرضه شود.
با وجود اینکه عرضه آیفون6 “5.5اینچی” تا سال آینده به تعویق افتاده است ،Kuo بر این باور است که اپل ممکن است قیمت آیفون5 را کاهش دهد و حتی عرضه آن را کمتر از آیفون6″4.7اینچی” کند.در شایعات اولیه درباره آیفون6 “5.5اینچی” به پنل نمایشی و عمرباتری آن پرداخته شد. با این حال طی گزارش بلومبرگ در ماه گذشته، هر دو مدل آیفون6 باهم وارد بازار خواهند شد.نگرانی های پیرامون پوشش فلزی آیفون6 در اواخر ماه گذشته مطرح شد با این حال در این گزارش مخالفت هایی که با بد رنگ بودن این مدل در گزارش های قبلی ذکر شده بود رد شده.
انتظار می رود که اپل آیفون6 را در ماه سمپتامبر عرضه کند.علاوه بر صفحه نمایش بزرگتر هردوی این مدل ها نازک تر و با پردازشگرسریع A8 خواهند بود. انتظار می رود که هردو مدل آیفون6 در ویژگی های دوربین بهتر شده باشند، و سیستم های نوری در گرفتن عکس بهبود یافته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا