حذف همزمان چند مخاطب و مدیریت گروه‎ها در آیفون و آیپد

Interact نام یک نرم‎افزار جدید است که وظیفه‎ی آن مدیریت مخاطبین می‎باشد و توسط Agile Tortoise که توسعه‌دهنده‎ی برنامه‎ی محبوب Drafts می‎باشد، توسعه داده شده است. همه می‎دانند که قابلیت مدیریت مخاطبین در آیفون و آیپد وجود ندارد. Interact برخی کاستی‎های iOS را با افزودن ویژگی‎هایی چون قابلیت افزودن پیام و فایل پیوست به کل گروه و حتی حذف کردن چندگانه‎ی مخاطبین از آیفون و آیپد در یک زمان، جبران می‎کند. بیایید با هم ببینیم این نرم‎افزار چگونه این کارها را انجام می‎دهد:

intertact-iphone-6s-hero-780x439

پیش از اینکه به این موضوع بپردازیم، یک سری مواردی که نیاز است در مورد نرم افزار Interact بدانید برای شما آورده‎ایم. اگر هم اکنون آن را ندارید می‎تواند از لینک زیر خریداری کنید:

Download قیمت 4.99 دلار

interact-howto-screens-1-780x452

چگونگی حذف، افزودن، ویرایش و مدیریت مخاطبین به صورت گروهی در آیفون و آیپد:

یکی از مهم‎ترین کم و کاستی‎های برنامه‎ی مخاطبین در iOS عدم قابلیت افزودن، حذف و ویرایش گروهی از مخاطبین می‎باشد. من به ایجاد گروه علاقه دارم زیرا دوست دارم گروه مربوط به دوستان، خانواده، هم‎دانشگاهی‎ها، همکاران و … یک جا باشند. قبلا، برای مدیریت گروه‎ها باید به مک بوک متوسل می‎شدیم، و از طریق iCloud.com این کار را انجام می‎دادم. هم اکنون ما می‎توانیم تمامی این کارها را مستقیما توسط نرم افزار Interact انجام دهیم:

 1. نرم افزار Interact را راه اندازی کرده و روی گزینه‎ی groups که در گوشه‎ی سمت چپ و بالای صفحه می‎باشد بزنید.
 2. در این قسمت، شما می توانید با زدن گزینه‎ی + یا پلاس، وارد بخشی شوید که از آنجا بتوان گروه جدید افزود.
 3. همچنین می‎توانید با کلیک بر روی Edit وارد منویی شوید که در آن گروه‎های خود را حذف کرده، تغییر نام داده یا مدیریت کنید.
 4. اگر بخواهید که مخاطب خاصی را از گروهی حذف کنید، کافی‎ست روی گروه بزنید و X را انتخاب کنید، سپس منویی بالا می‎آید که از شما درخواست می‎شود افرادی را که می‎خواهید حذف کنید.
 5. همچنین اگر بخواهید مخاطبی را به گروه اضافه کنید، کافی‎ست آن را انتخاب کرده و روی Interact که در سمت راست و پایین صفحه است بزنید. با این روش می‌توانید انتخاب کنید که این مخاطب یا مخاطبین را به گروه‎های موجود بیفزایید یا یک گروه جدید با آن‎ها بسازید.

interact-howto-screens-3-780x452

چگونگی حذف مخاطبین چندگانه در آیفون و آیپد:

درست مثل افزودن چند مخاطب به صورت همزمان، می‎توان چند مخاطب را به صورت همزمان حذف کرد:

 1. مخاطبینی که می‌خواهید حذف کنید انتخاب کنید، و مطمئن شوید که علامت + در کنار اسم آن‎ها تیک بخورد.
 2. سپس روی نماد نرم افزار Interact در گوشه‎ی سمت راست و پایین بزنید.
 3. سپس در پنجره‎ای که بالا آمد Delete Contacts button را انتخاب کنید.

 

نرم‎افزار Interact، همچنین دارای یک سری پشتیبانی‎های فوق العاده می‎باشد. یعنی شما می‎توانید برخی قابلیت‎های آن را بدون نیاز به راه‌اندازی مستقیم نرم‎افزار به کار بگیرید. در اینجا منظور ما ارسال فایل به چند مخاطب و گروه‎ها از Dropbox ،Box و سایر برنامه‎ها می‎باشد. همچنین باید بگوییم Google Drive پشتیبانی نمی‎شود.

interact-howto-screens-2-780x452

حالا نحوه‎ی ارسال را برایتان می‎آوریم:

 1. فایلی را که می‎خواهید از طریق Dropbox یا برنامه‎ی اصلی گوشی به اشتراک بگذارید انتخاب کنید. در این مثال، می‎خواهیم فایلی را از طریق Dropbox بین مخاطبین چندگانه‎ی خود به اشتراک بگذاریم به شما نشان دهیم.
 2. سپس روی Share زده و اسکرول کنید، به سمت راست و روی آیکون More کلیک کنید.
 3. سپس در این بخش Interact را انتخاب کنید. (البته اگر بتوانید نرم‎افزار را وارد منوی اصلی کنید مراحل 2 و 3 یکی می‎شود.)
 4. حالا از طریق منوی Share، شما باید قادر باشید Interact را در ردیف بالا انتخاب کنید.
 5. Interact راه اندازی می‎شود و شما می‎توانید مخاطبینی را که می‎خواهید انتخاب کنید. وقتی اینکار را انجام دادید، آیکون Message or Mail را به منظور ارسال فایل‎هایتان انتخاب کنید.

interact-howto-screens-4-780x452

 

interact-howto-screens-5-780x452

همچنین این نکته را باید گفت که شما می‎توانید یک گروه مخاطبین را انتخاب کنید، برای اینکار باید دکمه‎ی contact count را زده و سپس add all را انتخاب کنید. این یک راه آسان برای ارسال فایل به یک گروه بدون نیاز به انتخاب تک تک افراد است.

interact-screens-howto-6-780x452

از سایر ویژگی‎های مدیریتی Interact چیست؟

سه ویژگی فوق در جای خود فوق‎العاده هستند، اما ویژگی‎های Interact در زمینه‎ی مدیریت مخاطبین گسترده‎‎تر است. ویژگی‎هایی مانند Scratchpad به شما اجازه می‎دهد چیزی را در اطلاعات مخاطبین جایگذاری کرده و یا چیزی در آن بنویسید و Interact می‎تواند به طور اتوماتیک به شما اجازه‎ی تنظیم مخاطبین را می‎دهد. همچنین می‎توانید انتخاب کنید که کدام یک از اطلاعات مخاطب در تماس‎ها نمایش داده شود.

Interact نرم‎افزار فوق‎العاده قدرتمندی بوده و هنوز می‎توان برای یافتن قابلیت‎های جدید آن را بررسی کرد. حالا اجازه بدهید ما هم از تجربیات شما آگاه شویم و یا اگر این نرم‎افزار را ندارید نظر شما را بدانیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا