فیلتر‌ و پاک کردن مسیج و گفتگوها در iOS 8.3

نسخه 8.3 سیستم iOS ویژگی جدید نسبتا فوق العاده ای برای نرم افزار پیام رسانی اش به همراه می‎آورد یعنی فیلترسازی لیست گفتگوها. معنای این حرف این است که در عوض اینکه برای گفتگوها در نرم افزار پیام رسانی تنها یک “صندوق پیام” داشته باشید، این صندوق پیام به دو تب یعنی: بخش پیام ها و تماس‎های عادی و تماس‎ها و پیامک‎های فیلتر شده تبدیل می شود.

3

برای فعال سازی این ویژگی به بخش Setting سپس Messages بروید و گزینه مربوطه را با سوییچ کردن انتخاب کنید. تب پیامک و تماس‎ها (Contacts و SMS) حاوی مکالمه‎هایی است که توسط تماس‎ها و پیام‎های کوتاه برنامه iMessage شناخته می شود. تب فیلتر شده حاوی پیام‎هایی مخاطبین ناشناس است، یعنی افرادی که در بخش دفترچه تلفن برنامه وجود ندارند.

1

با استفاده از این ویژگی جدید جداسازی سریع پیام های مهم از پیام های اسپم و بالقوه زاید آسان خواهد شد. در حقیقت، اپل کاری کرده است که شما بتوانید پیام های زایدی که در لیست فیلترشده شما قرار می‎گیرند را سریع گزارش دهید.

2

در رابطه با این ویژگی جدید نرم افزار پیام رسانی اپل چه نظری دارید؟ فکر میکنید باعث می‎شود که پیام های خود را آسان تر مدیریت کنید؟

 

  1. واقعا خیلی کاربردی هست .فقط یک سوال ؟ مثلا اینکه من یک پیام رو اسپم گزارش بدم چه اتفاقی می افته ؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا