با سنسور Density برای ورود به مکان مورد نظر خود عجله نکنید

اگر وقتی در رخت خواب دراز کشیده‎اید برایتان پیش آمده که به صف پارکینگ دوچرخه برای ورود به باشگاه فکر کنید یا اینکه چقدر باید منتظر بمانید تا در رستوران مورد علاقه‎تان یک میز خالی گیرتان بیاید، سنسور Density میتواند به شما پاسخ دهد.

سنسور Density رفت و آمد افراد را ردیابی می‌کند

طراحی شده تا به ورودی یک مکان متصل شود، این سنسور رفت و آمد افراد را ردیابی می‎کند تا درباره میزان ترافیک عبوری، اطلاعات مورد نیاز شما را جمع آوری کند.

density@2x

سنسور Density که تقریبا به اندازه یک آیپاد نانو نسل شش است، از امواج اینفرارد برای تشخیص حرکت استفاده می‎کند. به همین دلیل، این سنسور اطلاعات شخصی قابل شناسایی افراد را مانند دوربین‎های عادی ثبت نمی‎کند. ارزان‎تر و فشرده‎تر نیز هست.

اندرو فراه، مدیر عامل Density به Gizmag گفت، “نیازی نیست سنسورها برای مفید بودن به حریم شخصی افراد تجاوز کنند. حریم شخصی افراد و داده‎های جمع آوری شده تضادی باهم ندارند.”

داده‎ها توسط سنسور دریافت و توسط نرم افزار رابط کاربری این دستگاه طبقه‎بندی می‎شوند، که به توسعه دهندگان امکان به کارگیری آنها در نرم افزارهای جانبی را می‎دهد.

رابط کاربری این سنسور، بر اساس معماری نرم افزاری Representational State Transfer (REST) ساخته شده و پاسخ‎های JavaScript Object Notation (JSON) برمی‎گرداند، که داده را بین سرور و نرم افزار تحت وب منتقل می‎کند، و از ویژگی اشتراک منابع پشتیبانی می‎نماید.

رابط کاربری از سیستم احراز هویت توکن استفاده می‎کند و برنامه‎ای که از سندباکس رابط کاربری Density استفاده می‎کند می‎تواند در هر ساعت به ازای هر توکن تا 200 درخواست احراز هویت ارسال کند. رابط کاربری آنلاین محدودیت نرخی ندارد.

که امکان طبقه بندی مجموعه عظیمی از داده در گستره‎ی متنوعی از سایت‎ها را خواهد داد.

فراه می‎گوید، “ما با تازه کاران و شرکت‎هایی که به شبکه‎های بزرگ خدمات ارائه می‎دهند مانند POS یا loyalty startups، سیستم‎های حمل و نقل عمومی، موزه‎ها، مراکز خیریه، دانشگاه‎ها، یا ادارات بازاریابی همکاری خواهیم کرد.”

وقتی یک موزه، کسب و کار، یا یک دانشگاه به Density وارد شود، می‎توانند برنامه‎ای اختصاصی با استفاده از داده‎های مکانی خود بسازند که برای مشتریان آنها مفید باشد و کسب و کار آنها را بدون ضرر رساندن به مشتری رونق ببخشد.

این دستگاه همچنین می‎تواند در ایجاد فرصت‎های منحصر به فرد بازاریابی نیز موثر باشد،مانند شرکت Sacramento که کاربران را از تخفیف‎های ارائه شده در رستوران مورد نظرشان وقتی که Destiny اعلام می‎کند ترافیک آن مکان کم شده، آگاه می‎کند.

برای کاربران و مصرف کنندگان، این دستگاه اطلاعات ارزشمندی از بهترین زمان برای بازدید بدون معطلی از مکان مورد نظرشان را فراهم می‎کند. برای نمونه، یک تیم در UC Berkeley از سنسورهای Density در باشگاه استفاده می‎کند تا مشترکین بتوانند از ترافیک هر جای باشگاه مطلع شوند.

شرکت‎ها و ادارات می‎توانند داده‎های مکانی Density را به ازای هر مکان، هر ماه، با قیمت 25 دلار خریداری کنند، سخت افزار و نصب نیز رایگان خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا