سازنده مرسدس بنز: انواع مختلف همکاری با اپل امکان پذیر می باشد

سازنده مرسدس نمی خواهد توضیح بیشتری درباره ی نوع دقیق همکاری خود با اپل ارائه دهد

سازنده مرسدس بنز منظور خود را بصورت دقیق از “انواع مختلف” همکاری با اپل آشکار نمی کند، چرا که شایع شده ممکن است منظور او ساخت یک ماشین الکتریکی با کد اختصاصی Project Titan باشد.

Dieter Zetsche مدیر عامل شرکت Daimler، در مصاحبه ای با مجله سه ماهه Deutsche Unternehmerboerse که در روز جمعه منتشر گردید، گفته است “چیزهای زیادی قابل تصور می باشد.”

Mercedes-Benz-CarPlay-002
Daimler AG که یک شرکت چند ملیتی خودروی آلمانی است، صاحب تعدادی از مارک های خودرو مانند مرسدس بنز و خودروی هوشمند است و یک شرکت مهم برای راه اندازی نرم افزار CarPlay اپل، برای داخل ماشین به حساب می آمد.

Zetsche می گوید: ” گوگل و اپل می خواهند یک نرم افزار سیستمی برای ماشین ها تولید کنند و این اکوسیستم کامل را برای وسیله نقلیه به کار گیرند.” همچنین اظهار می دارد:”این موضوع می تواند برای هر دو طرف جالب باشد.”

او نمی خواهد توضیح بیشتری درباره ی نوع دقیق همکاری خود با اپل ارائه دهد.

این سرمایه گذاری مشترک به سازنده خودرو اجازه می دهد تا ماشین بسازد و ویژگی های نرم افزاری تولید شده توسط اپل را ادغام نماید.

او تأکید کرد که نظراتش “صرفاً نظری” بودند و به رسانه ها گفت که گروه Daimler، هرگز توسط Silicon Valley giants نظیر اپل و گوگل، تبدیل به یک منبع گنگ برای ماشین ها نمی شوند.

او گفت: “ما نمی خواهیم تبدیل به پیمانکارانی شویم که هیچگونه محتوای مستقیم با مشتریان ندارند و فقط برای شخص ثالث سخت افزار تأمین می کنند.”

به منظور تکمیل متن، باید اشاره کنیم که Johann Jungwirth ، رئیس سابق و مدیرعامل شرکت Mercedes-Benz R&D، مدیر مهندسی سیستم های مک در اپل، از شهریور گذشته است.

اسنادی که روزنامه گاردین، به صورت قانونی طی درخواست یک پرونده عمومی آشکار کرد، نشان داده است که ماشین الکتریکی شایع اپل، بسیار بیشتر از تردیدهای موجود است.

شرکت، یک زمین برای تست وسیله نقلیه فوق سری در منطقه خلیج اجاره کرده است. طبق گزارش روزنامه، اپل به منظور یافتن مکان های امن در منطقه خلیجی جست و جو کرده است تا ماشین الکتریکی سری خود را تست نماید.

این داستان با روایت حال حاضر که اپل بر روی یک وسیله نقلیه الکتریکی کار می کند، انطباق دارد. در سمت دیگر، این موضوع نیز کاملاً قابل تصور است که همه این حرف ها درباره ی ماشین اپل، بسیار دور از واقعیت است چرا که اپل به سادگی می تواند تیم CarPlay خود را تقویت کند و ویژگی های نرم افزاری جدید را تست نماید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا