مشکل اپل برای ساخت صفحه نمایش اپل‌ واچ

طبق اظهار نظر سایت UDN Mobile، اپل برای ساخت صفحه نمایش 1.5 اینچی AMOLED برای ساعت خود با مشکل روبرو شده است و در نتیجه میزان تولید اولیه و عرضه کالا به بازار را به نصف تقلیل داده است.

1

این سایت تایوانی با اشاره به منابع مختلف در زنجیره تامین اپل، اعلام می‎کند که اپل عرضه این ساعت را از 2.5 تا 3 میلیون واحد ساعت به بین 1.25 و 1.5 میلیون واحد ساعت تقلیل داده است.

ساعت اپل اولین دستگاه در بین دستگاه‎های اپل است که دارای صفحه نمایش AMOLED می‎باشد. اپل برای سری آیفون از صفحه نمایش LCD استفاده کرده است. باید کمی منطقی باشد که چرا اپل با AMOLED به مشکل برخورده است، از این نظر که اپل وارد عرصه ای شده است که برایش تازگی دارد و با انرژی تمام سعی در موفقیت در آن دارد.

سایت Digital Trends به طرز جالبی صفحات نمایش LCD و AMOLED را با هم مورد قیاس قرار داده است. مزیت اصلی AMOLED این است که شما قادر به ایجاد صفحه نمایشی خواهید بود که به روشنی صفحات نمایش نرمال با در اختیار داشتن یک سوم مقدار ساب پیکسل‎ها خواهد بود- که چنین چیزی برای چنین صفحه نمایش کوچکی منطقی است.

با آنکه داده‎های مربوط به گزارشات بررسی کننده و نظرسنجی‎ها همیشه دقیق نیستند، داده‎های اولیه نشان داده است که میزان تقاضا برای ساعت اپل بسیار زیاد خواهد بود. اگر آنطور که این سایت تایوانی ادعا می‎کند میزان تولید به این مقدار کاهش یافته باشد، مشتری‎ها در همان آغاز در سفارش ساعت اپل ممکن است با مشکل بر بخورند.

تمامی سه مدل ساعت اپل در 24 آوریل عرضه می‎شوند، تنها از نظر قیمت با هم فرق دارند، درحالیکه پیش فروش‎ها و تست این کالا در فروشگاه‎های اپل از تاریخ 10 آوریل شروع می‎شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا