اتومبیل های جدید تحویل پیتزا دومینو فر هایی برای داغ کردن غذا دارند

اگر بخواهیم با شما رو راست باشیم ، باید قبول کنیم که رستوران های زنجیره ای دومینو همیشه در نحوه رساندن غذا به مشتریان گرسنه خیلی نوآوری به خرج داده اند.

تا به حال این رستوران استفاده از هواپیما های بدون سرنشین را برای رساندن غذا ها تست کرده است و همچنین اجازه داده است که مشتریان به منظور سفارش دادن از قرار دادن Emoji ها در سرویس توییتر استفاده کنند ، اما حالا صاحبان این رستوران تصمیم گرفته اند که با اقدامی جالب بازار انتقال غذایی را که از سال 1992 تا به حال به دست اتومبیل های Pontiac Sunbird بوده است به طور کامل مختل کند. شرکت دومینو در روز سه شنبه طی بیانیه ای اعلام کرد که با شرکت های جنرال موتورز ، Roush و Local Motors به منظور ساختن اتومبیل هایی که مختص تحویل دادن پیتزا تولید شده اند ، همکاری کند .

لقب این اتومبیل قرار است DXP باشد

2015-10-26_084608

اتومبیل های DXP بر مبنای ماشین های Spark شرکت شورلت تولید شده اند ، اما بیشتر فضای داخلی آن تخلیه شده است به این منظور که آن را برای تحویل دادن راحت تر پیتزا ها و موارد جانبی آن چون انواع مختلف نوشیدنی ها ، دستمال سفره ها و همچنین بال های اضافی آماده کند. در پشت صندلی راننده نیز یک فر جهت داغ کردن و یا داغ نگه داشتن غذا ها قرار داده شده است ، جون که هیچ کس دوست ندارد که پای و با غذایی که تحویل می گیرد ولرم شده باشد. شرکت دومینو ادعا کرده است که اتومبیل های DXP می توانند تا سقف 80 عدد پیتزا را در درون خودشان حمل و جا به جا کنند.

خب طبیعی به نظر می رسد که اتومبیل های DXP به گونه ای آراسته شده باشند که نمایان گر سری رستوران های دومینو باشند ، از رنگ و مدل چراغ های آن گرفته تا آرام رستوران های دومینو که در جای جای آن قرار داده است. با استفاده از قدرت 84 اسب بخاری که این اتومبیل با استفاده از نیروی موتور چهار سیلندر 1.2 لیتری خودش به دست آورده است ، DXP قطعا جزو اتومبیل های خیلی پر سرعت نخواهد بود ، ولی حداقل از لحاظ مصرف سوخت خیلی بهینه عمل خواهد کرد.

2015-10-26_084727

ایده های جمع سپاری ( جمع‌سپاری نوعی برون‌سپاری است ولی نه به شرکتها یا سازمانهای خاص بلکه به گروه فراوانی از افراد ناشناخته ) شرکت دومینو برای تولید این کار با شرکت های Local Motors ، شرکت مبتکر تازه شناخته شده ای که محصولات جمع سپاری شده و حماسی چون Rally fighter و همچنین اولین اتومبیل های با استفاده از پرینتر های سه بعدی تولید شده را معرفی کرد ، و همچنین شرکت Roush Enterprises ، که از مهندسان خبره ای تشکیل شده است که بیشتر به خاطر تولید اتومبیل های بسیار قدرتمند فورد موستانگ و همچنین اتومبیل های با رانندگی خودکار شرکت گوگل شناخته می شوند ، وارد همکاری شده است تا جرقه های تولید اتومبیل DXP را روشن کنند.

توزیع گسترده اتومبیل های DXP در آمریکا

اتومبیل های DXP به صورت گسترده در بیشتر شهر های بزرگ کشور آمریکا در طی سه هفته آینده توزیع خواهند شد ، و تصمیم بر آن شده است که تعداد 100 عدد از آن ها ساخته شود. بر اساس اخباری که از سایت Detroit News به دست ما رسیده است ، صاحبان این رستوران ها می توانند این اتومبیل های DXP را با قیمتی بالغ بر 250000 دلار خریداری کنند.

2015-10-26_084735

با این که تولید اتومبیل های DXP و استفاده از آن ها برای تحویل پیتزا به در منازل ، جهشی عظیم در نحوه رساندن پیتزا ها به دست مشتریان است ، وی با این حال باز هم این اتومبیل باید با اتومبیل های عادی تحویل پیتزا مدتی وارد رقابت شود تا بتواند توانایی ها و قدرتی خودش را به ما اثبات کند.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا