اپلیکیشن رایگان هفته‎: بازی Doodle Jump SpongeBob SquarePants

اپل بازی “Doodle Jump SpongeBob SquarePants” را به عنوان اپلیکیشن هفته‎ی خود در این هفته معرفی کرده است. معنای این حرف این است که از الان تا 5 شنبه‎ی بعدی، شما قادر به این خواهید بود که این نسخه‎ی ویژه‎ از بازی باب اسفنجی را به رایگان دانلود و 2 دلار در هزینه‎های خود صرفه جویی کنید.

در این بازی، بازیکنان وظیفه‎ی این را دارند که بعد از اینکه Plankton و افرادش فرمول سری Krabby Patty را می‎دزدند، نظم را به شهر زیر آب Bikini Bottom برگردانند.

doodle

شما در این رابطه به شخصیت بازی یعنی Doodle Jump SpongeBob کمک می‎کنید که در دریا جست و خیز کند و حباب‎ها را به سمت هر فردی که سر راهش قرار بگیرد، بترکاند.

قسمتی از یادداشت‎های ویراستاران اپ استور در رابطه با این بازی:

قهرمان دوست داشتنی این بازی را از بین ده‎ها مرحله‎ی مختلف در شهر زیر آب Bikini Bottom هدایت کنید، دستگاه خود را تکان دهید تا او از سکویی به سکوی دیگر جابجا شود و با دار و دسته‎ی Plankton رذل درگیر شود.

وجود عناصر اکشن فراوان با گرافیک دوست داشتنی و استفاده‎ی هوشمندانه از دوستان باب اسفنجی (شکم پاتریک یک ترامپولین است!) باعث می‎شود این بازی ترکیبی کامل و دوست داشتنی باشد.

Doodle Jump انقدر بازی خوبی است که هر زمان که فرصت به رایگان در اختیار داشتن آن را دارید باید از این فرصت استفاده کنید، و البته طرفداران باب اسفنجی در این رابطه نیاز به فکر ندارند. فقط حواستان به بخش خرید‎های درون اپلیکیشنی باشد که برای این وجود دارند که به شما کنند بخش‎هایی از بازی را سریع تر باز کنید.

اگر به بازی Doodle Jump SpongeBob SquarePants علاقه دارید، می‎توانید آن را در اپ استور، هم برای آیفون و هم آیپد، به رایگان پیدا کنید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا