اندروید مارشمالو برای گوشی های نکسوس در دسترس است

انتظارها برای جدیدترین نسخه اندروید به سر رسید . این سیستم عامل در حال حاضر در تبلت ها و گوشی های نکسوس در دسترس است و اگر شما یک گوشی نکسوس دارید از این اندروید جدید لذت ببرید . اندروید می گوید که اندروید 6.0 مارشمالو بر روی بهبود عمر باتری ، کنترل بهتر مجوز برنامه ها و نسخه بهبود پیدا یافته دستیار صوتی Google Now تمرکز کرده است . نسخه جدید اندروید همچنین برای مدل های قدیمی گوشی های نکسوس نیز قابل استفاده می باشد.

اندروید 6.0 مارشمالو به زودی برای نکسوس 9،7،6،5 و نکسوس پلیر منتشر می شود

در حال حاضر دارندگان گوشی های نکسوس Nexus 5X و Nexus 6P می توانند از این سیستم عامل جدید اندروید لذت ببرند و به صورت پیش فرض سیستم عامل این گوشی ها اندروید 6.0 است.

مانند دیگر نسخه های اندروید که قبلا منتشر شده بود . شما برای به روز رسانی سیستم عامل خود می توانید به قسمت تنظیمات و سپس software update رفته و سیستم عامل خود را به روز رسانی کنید . اگر موفق به انجام این کار نشدید و برای دریافت در دسترس نبود ، می توانید از گوگل آن را دریافت و بر روی گوشی خود راه اندازی کنید.

هر چند این سیستم عامل به به نسخه Lollipop سال گذشته نمی رسد ولی در اندروید 6.0 مارشمالو ویژگی های جدید از جمله Doze اضافه شده است . در زمانی که شما از برنامه های خود استفاده نمی کنید ، این ویژگی به طور خودکار عملکرد آن برنامه ها را لغو کرده و در نهایت عمر باتری شما افزایش می یابد . به گفته گوگل عمر باتری شما می توانید تا 30% افزایش پیدا کند . دیگر ویژگی های این سیستم عامل دستیار صوتی Google Now و ویژگی جدید Now on Tap است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا