دانلود نرم افزار Powershot 1.5 برای آیفون و آیپد و آیپاد تاچ

بررسی برنامه Powershot 1.5

هرچقدر که قابلیت‌های ثبت تصویر صفحه نمایش در OS X خوب باشد، باز هم جای بهبود بیشتر هست. برنامه Powershot 1.5 ساخت تیم آپولو این نقش را به خوبی ایفا می‌کند و ابزاری سبک و سریع در اختیار می‌گذارد که به شما اجازه می‌دهد دکمه‌های ترکیبی دلخواه برای گرفتن اسکرین‌شات در نظر بگیرید، منطقه مورد نظر برای اسکرین‌شات را تعیین کنید، با تصویر ایجاد شده چه کار کنید، و یا خطوط و شکل‌های ساده و حاشیه‌نویسی به آن اضافه کنید.

 

برنامه Powershot 1.5
برنامه Powershot 1.5

میان‌بر ترکیبی برنامه Powershot 1.5 یعنی Control+Option+X را به خاطر بسپرید (یا ترکیب دیگری را تنظیم کنید) و همین برای شروع کافی است. ابتدا برنامه Powershot 1.5، منطقه مورد نظر برای ثبت اسکرین‌شات را از شما می‌خواهد و سپس ابزارهایی برای رسم مستطیل، دایره، خط، فلش، متن، تعیین رنگ المان‌ها و متن‌ها، پاک کردن موارد اضافه شده، گرفتن خروجی به یک پوشه خاص، و تأیید یا رد تغییرات اعمال شده در اختیار شما می‌گذارد.

اسن بخش رو از دست ندید : بازی آیفون

قابلیت‌های دیگر مثل بزرگنمایی یا ذخیره اسکرین‌شات در کش OS X هم بدردبخور هستند و اجازه می‌دهند که عمل مورد نظر را با تصاویر ثبت شده انجام دهید، به جای اینکه آن‌ها را روی دسکتاپ انبار کنید.

اگر ایراداتی در برنامه Powershot 1.5 باشد، کوچک و قابل حل هستند. مثلا اینکه پالت رنگ پاورشات محدود به ۶ رنگ است و قابلیت استفاده از پالت رنگ OS X وجود ندارد. پشتیبانی تیم آپولو از برنامه Powershot 1.5 ضعیف است و آن طور که سایت شرکت نشان می‌دهد پشتیبانی آن‌ها برای دیگر محصولات است و نه برنامه Powershot 1.5.

برنامه Powershot 1.5
برنامه Powershot 1.5

برنامه Powershot 1.5 قابلیت‌های بسیار خوبی به OS X اضافه می‌کند و قیمت آن در فروشگاه اپلیکیشن مک فقط یک دلار است.
دانلود برنامه Powershot 1.5

macworld

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا