دانلود بازی Coins 15 برای اپل آیفون آیپد و آیپاد

من هیچوقت، پدیده Flappy Bird را درک نکردم. هنوز یادم میاید که گروه‎های زیادی از مردم در رستوران‎ها در مورد این بازی قبل از حذف ناگهانی‎اش صحبت می‎کردند و من در تعجب بودم که چرا یک بازی به این سادگی به این اندازه پرطرفدار است. ولی اکنون کمی آن را درک کرده‎ام.

بازی Coins 15

بررسی بازی Coins 15

بازی Coins 15 بازی ساده ای است که به طور غیرعادی مشکل است. مانند بازی Flappy Bird، شما را وادار می‎کند بارها آن را تکرار دهید بدون توجه به این که چقدر ضعیف کار کنید باز هم امتحان می‎کنید تا شاید بتوانید قبل از مرگ، سکه‎های بیشتری جمع کنید…

طراحی بازی

طراحی بازی Coins 15 بسیار ساده است و گرافیک آن تخت و روشن است. خط‎چینی در مرکز صفحه قرار دارد که نشان دهنده تعداد سکه‎هایی است که باید جمع کنید. کشتی شما شئ‎ای کیک مانند با رنگ کرم است که وقتی حرکت می‎کند دنبال خود خطی به صورت نقطه‎چین برجا می‎گذارد.

سکه‎ها نقطه‎هایی هستند که به صورت تصادفی در اطراف صحنه ظاهر می‎شوند. وقتی با موفقیت سکه‎ای را کسب کنید، یکی از نقطه‎چین ها به رنگ زرد درمی‎آید. هر بار که سکه دیگری جمع کنید خط دیگری رنگ عوض می‎کند.

صحنه بازی Coins 15 شامل اشیای شبیه کیک سیاه است که نشان‎دهنده کشتی‎های دشمن است. از آن‎ها هرطور که شده دور بمانید. هیچ راهی برای نابود کردن آن‎ها وجود ندارد. دشمن شما را تعقیب خواهد کرد اما بعد از چند ثانیه محو می‎شود. پس تا زمانی که به اندازه کافی از آن‎ها دور باشید در امان هستید.

یک آیتم قدرتی وجود دارد که کمی کارتان را آسان‎تر می‎کند. مربعی که بعضی وقت ها ظاهر می‎شود و اشعه منجمدکننده‎ای است که کشتی‎های دشمن را در مسیر خود ثابت نگه می‎دارد و آن‎ها را آسیب‎پذیر می‎کند. وقتی این کشتی‎ها منجمد می‎شود می‎توانید از روی آن‎ها رد شوید و آن‎ها را نابود کنید. اما مواظب باشید. این حالت فقط چند ثانیه طول می‎کشد. و ممکن است به تصادف از روی کشتی رد شوید ولی زمان این آیتم به پایان رسیده باشد.

بازی Coins 15

Gameplay بازی sonis 15

هدف بازی Coins 15 جمع کردن 15 سکه است. حتی از ساده هم ساده‎تر است. اولا کشتی شما کاملا روی یک خط راست حرکت نمی‎کند. هر بار که به صفحه دست بزنید یا صفحه را تکان دهید کشتی شدیدا به راست یا چپ خم می‎شود. مسلما به این دلیل تقریبا غیرممکن است که به یک نقطه هدف، با دقت مناسب برسید. می‎توانید حساسیت این خم‎شدگی را کاهش دهید ولی باز هم کنترل کشتی بسیار سخت است.

دوما، کشتی‎های دشمن به تعداد زیاد ظاهر شده و صفحه را می‎گیرند که کار را باز هم سخت‎تر می‎کند که بدون منفجر شدن به هدف رسید. دشمن که کشتی‎های Clone نامیده می‎شوند شما را تعقیب خواهند کرد و دقیقا از همان مسیری که در لحظه ظاهر شدنشان از آن حرکت می‎کردید، حرکت خواهند کرد. وقتی دور خودتان می‎چرخید هنگامی که نمی‎توانید کشتی را کنترل کنید، داشتن یک تعقیب‎کننده بدبختی محسوب می‎شود.

سکه‎ها نیز در جایی که هستند، نمی‎مانند. ظاهر شده و برای چند ثانیه، شاید 5 ثانیه باقی می‎مانند ولی اگر در این زمان آن‎ها را نگیرید محو خواهند شد.

آیتم‎های قدرتی نیز همین‎طور. اگر به سرعت به آن‎ها نرسید محو خواهند شد.

اگر از آیتم قدرتی استفاده کنید، کشتی دشمن منجمد شده و تبدیل به شکل ثابت می‎شوند. این نشان‎دهنده آسیب‏‎پذیر شدنشان است. و این زمانی است که باید هر چقدر می‎توانید در راه سکه‎تان کشتی منفجر کنید. این آیتم فقط چندثانیه باقی می‎ماند. مانور دادن با کشتی‎تان تقریبا همین مدت طول می‎کشد تا از یک طرف صفحه به طرف دیگر برسید.

این بازی یکی از بازی‎های فوق‎العاده سخت است که شخص را عصبانی کرده و اشتیاق بسیاری برای رسیدن از نقطه‎ای به نقطه دیگر ایجاد می‎کند، بدون توجه به اینکه این کار چقدر زمان خواهد برد. من بازی Coins 15 را به طور یکسره بیشتر از یک ساعت بازی کردم و بهترین امتیازم 4 سکه بود. من واقعا نمی‎دانم وقتی 15 تای آ‎ن‎ها را جمع کنم چه اتفاقی خواهد افتاد.

نکات مثبت

همانطور که در بالا ذکر کردم من توانستم بازی Coins 15 را یک ساعت بدون اینکه حوصله‎ام سر برود بازی کنم. در حالت مسابقه‎ای آسان، سه حالت سختی وجود دارد. چقدر می‎تواند سخت‎تر شود؟ مقداری ترسناک است ولی باعث می‎شود که مغز من مرا وادار به ادامه بازی کند. منظورم این است که گرفتن یک سکه دیگر آنقدر ها هم که سخت نیست، نه؟

به خاطر اینکه بسیار ساده و تقریبا غیرممکن است، تقریبا شبیه یک بازی اسنک مانند می‎باشد. می‎توانید برای چند دقیقه در تفریح خود آن را بازی کنید بدون اینکه لازم باشد بنشینید و تمرکز کنید. احتمالا در هر صورت در 10 ثانیه خواهید مرد.

نکات منفی

من ترجیح می‎دادم تا زمان سنجی در صفحه ببینم که نشان دهد چقدر زمان تا محو شدن آیتم قدرتی باقی مانده است. اما به نظرم این کار بازی Coins 15 را آسان‎تر می‎کرد که هدف بازی را زیر سوال می‎برد.

ارزش

بازی Coins 15 با قیمت نصف، 0.99 دلار در دسترس است. برای یک دلار، بازی عالی است و به امتحانش می‎ارزد. این بازی شما را برای هر بازه زمانی علاقه‎مند نگه خواهد داشت بدون اینکه حوصله‎تان را سر ببرد. وقتی قیمت دو برابر شده و به 1.99 دلار برسد، به نظرم قیمت گرانی برای یک بازی ساده خواهد شد.

نتیجه گیری

اگر می‎خواهید خودتان را با بازی‎هایی که تقریبا انجام آن‎ها غیرممکن است شکنجه دهید، این بازی شما را ذوب خواهد کرد. من پیش‎بینی می‎کنم که کاربران Reddit بتوانند در چند روز به رکورد 5 یا 6 سکه برسند. چه کسی اولین نفری خواهد بود که 15 سکه را جمع کند؟ این بازی برای آیفون، آیپد و آیپاد تاچ عرضه شده است. بازی Coins 15 را از App Store دانلود کنید.

بازی های مشابه coins 15 کدامند

Stickets یک بازی فوق‎العاده سخت و پازلی است. Flow Colors بسیار معتادکننده می‎باشد.

چه نظری در مورد بازی Coins 15 دارید؟ آیا جایگزین Flappy Bird شما می‎شود؟

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا